Leoš Mareš strávil vánoční svátky v obležení rodiny. Přitom poslouchal koledy Karla Gotta, který k tomuto času neodmyslitelně patří. Na svůj vztah k legendárnímu zpěvákovi moderátor a nejslavnější český influencer zavzpomínal v pořadu Blízká setkání.

Leoš Mareš přiznal, že vždy Karla obdivoval a bral ho jako legendu. Měl před ním prý jakýsi stud, s čímž se mu dokonce několikrát svěřil. A to i poté, co se trochu sblížili, si Leoš užíval každou vteřinu času stráveného s ním.

Leošovi se dokonce podařilo to, aby Gott vystoupil na jeho koncertě a v kožichu rapoval. Byl to prý dokonce jeho nápad. Rok předtím měl totiž velký koncert v O2 aréně, kde mu zkolabovala technika. Zrovna tento přenos natáčela televize a měl se vysílat o Vánocích.

Tenkrát bylo třeba natočit část koncertu znovu a byl to právě Leoš, který se nabídl, že divákům vysvětlí, co se stalo. Celou halu rozbouřil a Gott si pak pochvaloval, že to byli ti nejlepší diváci, co za celé turné měl. Dokonce ho čekalo standing ovation.

Leoš Mareš prý tenkrát vylezl na pódium se slovy: "Přátelé, doteď jste byli diváci, ale teď jste spoluúčinkující. Na 34 kamer se to natáčí a stala se taková a taková věc. Vím, že to bude znít divně, ale my potřebujeme natočit ty první tři písničky znovu." A uspěl. Lidé byli nadšeni!

Na co prostě Mareš sáhne, to se mu daří. O vánočních svátcích prodával vstupenky na svou show, kdy pozval své přátele ze showbyznysu, aby si s nimi udělal pěkný večer v novém bytě, a streamoval to za poplatek svým fanouškům.

Navštěvy u rodiny Marešovy se zúčastnil Janek Ledecký, Pavel Calta, Dara Rolins, Standa Hložek či kolegové z rádia - Patrik Hezucký, bez kterého by žádná Marešova párty nebyla kompletní, a Katka Říhová, se kterou si už několikrát zazpíval i na svých koncertech.

V době korony dokonce pořádal autokoncert. Lidé seděli v autech, poslouchali hudbu, blikali a troubili. Byla to však podle něj unikátní akce a pochybuje, že by chodili každý týden. Každopádně to byl zase jeden z jeho majstrštyků.

I Mareš přiznal, že je v očekávání a že i jeho pandemie a omezení zasáhla. Věří a doufá však, že to dobře dopadne. Navíc se opět blíží jeho Dobroden, kdy bude muset vysypat slušnou částku na charitu. Letos to bude 1 100 000 Kč. Tak snad bude moci i letos svému slibu dostát. Jakou charitu si asi vybere?