Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kamila Magálová zavzpomínala na Karla Gotta: Nikdy z našich životů neodejde

Kamila Magálová
Kamila Magálová
Zdroj: Profimedia
Kamila Magálová

Karel Gott se zapsal do srdcí nejen svých fanoušků, ale také kolegů z branže. Se slavným zpěvákem měla tu čest spolupracovat i slovenská herečka Kamila Magálová, která si po boku Gotta zahrála v pohádce Když draka bolí hlava. Jak Magálová na zesnulého kamaráda vzpomíná?

Herečka Kamila Magálová před třemi lety ztvárnila manželku Karla Gotta ve filmu Když draka bolí draka. Na práci se známým zpěvákem vzpomíná velice ráda, jak přiznala v rozhovoru pro plus7dni.pluska.sk.

"My jsme spolu točili pohádku Když draka bolí hlava, zahráli jsme si manželskou královskou dvojici a velice jsem se sblížila s ním, i s celou rodinou," vrátila se Magálová k příjemným zážitkům se Slavíkem.

"Byl nesmírně vtipný, inteligentní, skromný a především veliký člověk. Rozhovory s ním mi budou velmi chybět. Pamatoval si i věci řadu let zpátky... A uměl je i citovat, to já bych si nikdy nezapamatovala," svěřila se hvězda filmu Líbáš jako Bůh slovenskému webu.

Nikdy z našich životů neodejde

Vidět zesnulého kamaráda na filmovém plátně bylo pro Kamilu Magálovou prý velmi dojemné. Herečka se stejně jako statisíce fanoušků neubránila slzám. "Dokument o něm mě i proto velmi dojal. A ty jeho krásné modré oči, ty byly živé až do konce, i když zároveň už i smutnější," sdělila herečka.

"Nikdy z našich životů neodejde, a to je dobře. Já si jeho písničky pouštím velmi často, uklidňují mě a dodávají mi energii," dodala herečka s tím, že muzika Karla Gotta je odkazem, který přežije ještě mnoho generací.

Kolegové i přátelé na Karla Gotta vzpomínají s láskou

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky