Herečka Kamila Magálová před třemi lety ztvárnila manželku Karla Gotta ve filmu Když draka bolí draka. Na práci se známým zpěvákem vzpomíná velice ráda, jak přiznala v rozhovoru pro plus7dni.pluska.sk.

"My jsme spolu točili pohádku Když draka bolí hlava, zahráli jsme si manželskou královskou dvojici a velice jsem se sblížila s ním, i s celou rodinou," vrátila se Magálová k příjemným zážitkům se Slavíkem.

"Byl nesmírně vtipný, inteligentní, skromný a především veliký člověk. Rozhovory s ním mi budou velmi chybět. Pamatoval si i věci řadu let zpátky... A uměl je i citovat, to já bych si nikdy nezapamatovala," svěřila se hvězda filmu Líbáš jako Bůh slovenskému webu.

Nikdy z našich životů neodejde

Vidět zesnulého kamaráda na filmovém plátně bylo pro Kamilu Magálovou prý velmi dojemné. Herečka se stejně jako statisíce fanoušků neubránila slzám. "Dokument o něm mě i proto velmi dojal. A ty jeho krásné modré oči, ty byly živé až do konce, i když zároveň už i smutnější," sdělila herečka.

"Nikdy z našich životů neodejde, a to je dobře. Já si jeho písničky pouštím velmi často, uklidňují mě a dodávají mi energii," dodala herečka s tím, že muzika Karla Gotta je odkazem, který přežije ještě mnoho generací.

Kolegové i přátelé na Karla Gotta vzpomínají s láskou

Související články