Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Co zaujalo Karla Gotta na Ivaně a proč si ji vybral mezi všemi ostatními ženami?

Ivana Gottová a Karel Gott
Ivana Gottová a Karel Gott
Zdroj: Profimedia.cz

Karel Gott ve svém životě prožil několik vážných vztahů, nakonec mu ale učarovala Ivana, kterou si legendární zpěvák vzal a strávil s ní zbytek života. Proč ale právě ona? Důvodů je hned několik…

Životem Karla Gotta prošla spousta žen. Některé byly náhodné známosti, jiné pro něj byly osudovými láskami. Tou vyvolenou se však nakonec stala Ivana. Jak ale dokázala tehdy pětadvacetiletá slečna zkrotit zpěváka v letech?

Ze začátku to Karel s Ivanou rozhodně neměl jednoduché. Když se totiž v roce 1999 poprvé potkali, zažil zpěvák od Ivany zcela jiné chování, než na jaké byl zvyklý od jiných žen, které mu padaly k nohám. Když totiž Karel požádal Ivanu o telefonní číslo, dala mu jiné. Zlatý slavík byl v té době zadaný a přítele měla i Ivana. Karel se však nevzdával. Podle Blesku se Gott dokonce nechal jednou slyšet, že se o Ivanku musel zkrátka zasloužit. Nakonec se ke své životní lásce přece jen dostal. Na veřejnosti se však začali objevovat až o dva roky později. 

Karel Gott Ivana Gottová Karel Gott Ivana Gottová Zdroj: Profimedia

Dalším signálem toho, že je Ivanka tou pravou, byl moment, kdy Karlovi zachránila život. Přesně v den jeho 64. narozenin totiž zpěvák zkolaboval ve své vile. Naštěstí je Ivana vystudovanou zdravotní sestrou, a tak se jí podařilo přesně vyhodnotit, že jde o lehčí mozkovou příhodu. Zavolala sanitku a do jejího příjezdu Karla ošetřovala. 

Nic nespojí dvojici lidí tolik jako společně prožitá tragédie. Když Karel s Ivankou na konci roku 2004 odjeli oslavit Vánoce na Maledivy, vůbec netušili, jaká přírodní pohroma idylicky strávený čas přeruší. Společně s několika dalšími pobřežími totiž Maledivy zasáhla ničivá vlna tsunami. Pár naštěstí z incidentu vyvázl bez zranění. Je však více než jasné, že byli z celé události značně otřeseni. 

Veřejnost je nyní velice zvědavá, kdo bude jejím dalším partnerem.  Téměř vše po slavném zpěvákovi, teď vlastní jeho žena Ivana Gottová. Na to teď nemá určitě ani pomyšlení. Ivana a Karel Gottovi Zdroj: Profimedia.cz

Karel Gott prožil většinu života jako bohém. Měl rád společnost a večírky. S přibývajícím věkem mu však začalo docházet, že je možná čas konečně se usadit. S Ivanou pak zplodil dvě dcery a společně tvořili rodinu, kterou již nic neohrozí. Zbytek života tak Karel Gott prožil po boku milující manželky, která se o svého muže dokázala skvěle postarat, a dvou dcer, které mu dělaly samou radost. 

Rodinnou idylku přerušila smrt legendárního zpěváka, která zasáhla celé Česko i spoustu okolních států. Karel Gott bude již navždy považován za legendu české hudby a je více než jasné, že jeho úspěchy se podaří překonat jen málokomu. Jestli vůbec…

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky