Dokument o životě Karla Gotta už brzy přijde do kin a slibuje opravdu intimní zpověď slavného zpěváka. Ve filmu se objeví záběry radostných momentů rodiny Gottových, ale i těch smutnějších, kdy Zlatý Slavík bojoval se zákeřnou rakovinou. Mimo jiné ale manželé odkryjí i podobnosti z jejich svatby v Las Vegas. Tu totiž prý naplánovala hlavně Ivana Gottová!

Film o Karlu Gottovi odhalí i velmi intimní chvilky z jeho života.

Karel Gott si svou jedinou manželku Ivanu bral z čisté lásky a svatba nebyla vůbec naplánovaná, zpěvák tehdy přiznal, že vše vzniklo zcela spontánně.

"Rozhodli jsme se na místě. Řekl jsem Ivaně: "Chceš si mě tady vzít?" Chvilku bylo ticho a najednou Ivana říká: "Počkej, to si děláš legraci, to je kostelíček, kde se mnoho slavných lidí bralo. Elvis, Paul Newman a mnoho dalších!" A já odvětil: "Toto místo volím teď, vezmeš si mě?" To ano potom zaznělo ještě jednou před knězem," vzpomínal Gott na významný den.

Jediným svědkem na tajné svatbě byla teprve rok a půl stará dcera Charlotte, která si ze zážitku nic nepamatuje. V dokumentu zpěvák navíc prozradil, že Las Vegas byl nápad jeho ženy.

Pro Karla Gotta byla manželka s dcerami vším

"Vidíš, tady jsme to měli mít. A ty pořád Las Vegas," říká se smíchem Karel Gott své milované Ivance. Manželé sedí v krásném kostele, kde si dle svých slov Zlatý Slavík svou svatbu představoval.

Nakonec ale zvítězila Amerika! Opravdová láska nakonec vydržela dvojici až do smrti zpěváka, který vloni na podzim prohrál boj s nemocí.

Další informace ze života národní hvězdy se dočkají fanoušci ve filmu Karel, který přijde do kin již za pár týdnů a režisérka Olga Špátová slibuje skutečně strhující podívanou...