Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott a Ivana Gottová se vzali před 15 lety: O svatbě zpěvák léta lhal

Karel Gott Ivana Gottová
Karel Gott Ivana Gottová
Zdroj: Profimedia
Karel Gott Ivana Gottová

Když zpěvák Karel Gott a Ivana Gottová před 15 lety odcestovali do Las Vegas, k překvapení všech se vrátili jako manželé. Tenkrát nikdo netušil, že Mistr vůbec svou lásku požádal o ruku, a když dvojice přicestovala zpět do Česka, zpěvák tvrdil, že se pro uzavření manželství zcela spontánně rozhodli až na místě. Bylo to ale jinak. 

Karel Gott a Ivana Gottová spolu absolvovali mnoho zahraničních cest, jedna z nich pro ně ale byla mnohem speciálnější než jiné. V roce 2008 se totiž vydali do Las Vegas, odkud se vrátili jako manželé. Podle Gottovy první reakce se pro sňatek rozhodli zcela nečekaně během dovolené. Jak ale po letech vyplynulo z jeho slov v knize Má cesta za štěstím, zas tolik náhlý jejich krok nebyl. 

Vybrala Las Vegas Ivana?

„Ten sňatek jsme skutečně neplánovali a rozhodli se až přímo v Las Vegas,” prohlásil pro Blesk Karel Gott po návratu ze Spojených států. Jenže o několik let později prozradil, že s nimi měl za oceán letět i hudebník Ladislav Štaidl, který měl při svatbě jít Gottovi za svědka. A prozradil tak, že svatba přece jen plánovaná byla. „Chtěl jsem, aby mi svědčil Láďa Štadil, ale nemohl s námi odletět, protože zrovna probíhal soud o opatrovnictví jeho syna Artura, který vedl s Ivetou,” napsal ve své knize Má cesta za štěstí Karel Gott. 

Navíc se zdá, že místo sňatku bylo nápadem Ivany. V dokumentu Karel s ní je totiž zpěvák zachycen v kostele a rýpavě jí říká, že právě tam se měli vzít. „Tady jsme to měli mít… A ty pořád – Las Vegas!” smál se Karel Gott. 

Čtvrtý rok bez Karla

Patnácté výročí svatby oslavila Ivana Gottová podle informací Blesku se svými dcerami v rodinné roubence. Přestože se bez svého manžela musí obejít již čtvrtým rokem, na jeho odkaz v žádném případě nezapomíná a do konce dotáhla všechny Gottovy plány. A to i koncert s názvem Pocta Karlu Gottovi, na kterém vystoupili jeho přátelé a blízcí a zazpívali jeho největší hity. „Mám velkou radost, že se vám koncert, který jsme podle Karlova zadání tak dlouho a s láskou připravovali, líbil. Čeká nás čtvrtý rok bez drahého Karla, ale v našich srdcích zůstává. Slibuji, že jeho odkaz budu opatrovat se stejnou péčí a láskou jako dosud,” zavázala se před pár dny fanouškům svého manželka na sociální síti. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky