Karel Gott a Ivana Gottová spolu absolvovali mnoho zahraničních cest, jedna z nich pro ně ale byla mnohem speciálnější než jiné. V roce 2008 se totiž vydali do Las Vegas, odkud se vrátili jako manželé. Podle Gottovy první reakce se pro sňatek rozhodli zcela nečekaně během dovolené. Jak ale po letech vyplynulo z jeho slov v knize Má cesta za štěstím, zas tolik náhlý jejich krok nebyl.

Vybrala Las Vegas Ivana?

„Ten sňatek jsme skutečně neplánovali a rozhodli se až přímo v Las Vegas,” prohlásil pro Blesk Karel Gott po návratu ze Spojených států. Jenže o několik let později prozradil, že s nimi měl za oceán letět i hudebník Ladislav Štaidl, který měl při svatbě jít Gottovi za svědka. A prozradil tak, že svatba přece jen plánovaná byla. „Chtěl jsem, aby mi svědčil Láďa Štadil, ale nemohl s námi odletět, protože zrovna probíhal soud o opatrovnictví jeho syna Artura, který vedl s Ivetou,” napsal ve své knize Má cesta za štěstí Karel Gott.

Navíc se zdá, že místo sňatku bylo nápadem Ivany. V dokumentu Karel s ní je totiž zpěvák zachycen v kostele a rýpavě jí říká, že právě tam se měli vzít. „Tady jsme to měli mít… A ty pořád – Las Vegas!” smál se Karel Gott.

Čtvrtý rok bez Karla

Patnácté výročí svatby oslavila Ivana Gottová podle informací Blesku se svými dcerami v rodinné roubence. Přestože se bez svého manžela musí obejít již čtvrtým rokem, na jeho odkaz v žádném případě nezapomíná a do konce dotáhla všechny Gottovy plány. A to i koncert s názvem Pocta Karlu Gottovi, na kterém vystoupili jeho přátelé a blízcí a zazpívali jeho největší hity. „Mám velkou radost, že se vám koncert, který jsme podle Karlova zadání tak dlouho a s láskou připravovali, líbil. Čeká nás čtvrtý rok bez drahého Karla, ale v našich srdcích zůstává. Slibuji, že jeho odkaz budu opatrovat se stejnou péčí a láskou jako dosud,” zavázala se před pár dny fanouškům svého manželka na sociální síti.

Související články