1. Karel Gott

Karel Gott žil sice posledních dvacet let před svou smrtí ve spořádaném manželství s Ivanou Gottovou, Zlatý slavík měl za sebou ale pořádně divokou minulost.

Předtím, než si Gott vzal za manželku Ivanu, patřil k největším proutníkům českého showbyznysu. Během svých koncertů a cestování po světě si prý dokonce ženy vybíral přímo z hlediště.

Spekuluje se, že jeho ložnicí prošlo kolem 2000 žen.

2. Agáta Hanychová

Agáta Hanychová je v počtu milenců rozhodně královnou českého showbyznysu. Dvojnásobná maminka má pořádně dlouhý seznam expartnerů. Jen od rozvodu s Jakubem Prachařem stihla vystřídat osm mužů, než zakotvila u aktuálního partnera, miliardáře Jaromíra Soukupa, se kterým randí necelé dva měsíce.

Hanychová to před televizním magnátem zkoušela s realitním makléřem Zdeňkem Turkem, kameramanem Markem Niessnerem, filmovým producentem Tomášem Sobolem, truhlářem Adamem Raiterem, milenecem na víkend, pašerákem Ladislavem Biseniem, podnikatelem Honzou Loskotem, majitelem Wake shopu Jiřím Hellerem nebo chirurgem Andrejem Nikovem.

3. Daniel Hůlka

Daniel Hůlka už se "na důchod" sice zklidnil, jeho mládí ale bylo podobně jako u Karla Gotta velice bouřlivé.

Zpěváka kromě jeho zvučného hlasu a dlouhých vlasů proslavily právě jeho avantýry se ženami. Hůlka randil s herečkami i zpěvačkami a největší slabost měl vždy pro tanečnice.

Jeho postelí prošly například Iveta Bartošová, Šárka Vaňková, Vendula Svobodová nebo Monika Absolonová. O známém zpěvákovi se traduje, že v době své největší slávy dokázal týdně obšťastnit i deset milenek.

4. Leoš Mareš

Proslulým milovníkem žen byl v minulosti také Leoš Mareš. Své milenky se ale snažil ženatý moderátor vždy ututlat za každou cenu.

Přesto se traduje, že s nejlépe placeným moderátorem u nás spaly desítky, možná stovky žen. Před lety se dokonce do médií dostaly fotky, na kterých ležel nahý v posteli s prostitutkou.

O rok a půl později došla jeho tehdejší manželce trpělivost a nevěrníka po jedenácti letech opustila.

5. Veronika Žilková

V našem seznamu sexuálních proutníků nemůže chybět Veronika Žilková. Tak má za sebou též pořádně bohaté zkušenosti s různými milenci.

Herečka byla celkem třikrát vdaná a v nedávné autobiografické knize se přiznala k celé řadě dalších známostí.

Žilková se například vídala s Jiřím Menzelem, Janem Hartlem, Michalem Peškem nebo Pavlem Vítkem. Celkový počet mužů ale zůstává tajemstvím. Své dceři Agátě ovšem šlape herečka silně na paty.

Související články