Od jeho smrti za pár měsíců uplynou dva roky, v srdcích fanoušků a svých blízkých ale bude Karel Gott žít navždy. Legendární umělec měl nejen v Česku obrovské množství obdivovatelů, kteří netrpělivě čekali na uvedení autobiografie Má cesta za štěstím, již Karel Gott stihl dopsat krátce před svým odchodem na věčnost. Finální podoba knihy si však vyžádala jistý čas. Po zpěvákově smrti totiž Ivana Gottová začala nacházet další dokumenty a artefakty, o které nechtěla jeho skalní fanoušky ochudit. Nakonec se ale všichni dočkali a kniha je již v prodeji.

Poděkování fanouškům

Zájem o publikaci je pochopitelně obrovský. Ivana Gottová se proto rozhodla fanouškům poděkovat za projevenou přízeň a zároveň oznámila, že je dílo dostupné i na Slovensku. K děkovnému postu přidala také dosud nezveřejněný snímek Karla Gotta na jedné z jeho posledních zahraničních dovolených.

„Mám velkou radost! Nejen z toho, že mi píšete, jak se vám autobiografie líbí, ale také proto, že se dnes dočkáte vydání knihy i na Slovensku! A jako malé poděkování či pozornost vám posílám fotku Káji z Mallorky z léta 2017, která patří mezi mé oblíbené,“ píše Ivana v příspěvku.

Krásná vzpomínka

„Navštívili jsme s Kájou jedno malebné městečko a on si ten den čistě náhodou vzal tričko stejné barvy, jaké jsou tam všude okenice. Nešlo si ho u zelených okenic nevyfotit, to jistě chápete,“ dodala ještě vdova po Karlu Gottovi. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat. „Krásná fotka, panu Karlovi to moc sluší. Vyniknou jeho pověstné modré oči! Děkuji moc, s jakou noblesou udržujete jeho památku, paní Ivano,“ napsala pod příspěvek jedna z fanynek.

Kniha Má cesta za štěstím je složená z mnoha příběhů Karla Gotta, které se mu skutečně přihodily. Některé jsou veselé, vtipné, jiné zase dojemné i hodné zamyšlení. Dílo je zároveň protkáno dosud nezveřejněnými fotografiemi i dalšími dokumenty, jako jsou například vysvědčení či školní poznámky.