Ivana Gottová se po smrti svého muže odmlčela. Nejtěžší musel být odchod pro jeho malé dcery – Charlotte Ellu a Nelly Sofii. Ty před veřejností chrání Ivana dodnes. Střídavě tak tráví čas všichni v roubence v Doubici nebo ve vile na Bertramce.

Na Facebooku o dcerách Gotta promluvil i manžel Dominiky Gottové – Timo Tolkki. „Přeju všechno nejlepší Dominice a Charlottě a Nelly. Tito lidé jsou milí a nevinní, mělo by s nimi být zacházeno s větším respektem z úcty k památce skvělého zpěváka Karla Gotta. To je všechno, co chci říct,“ napsal Timo na sociální síti.

Ivana dcery chrání

Ivana ještě dlouho poté veřejnosti nic nesdělila. Nedávno se ale přeci jen osmělila. „Z celého srdce vyjadřuji podporu a obdiv všem, kteří v těchto dnech pečují jak o nemocné seniory v nemocnicích a různých zařízeních, tak o zdravé seniory doma,“ napsala na Instagram.

„Sama dobře vím, jak láskyplnou péči, či výpomoc druhých, byť alespoň při nákupech, senioři ocení. Velice obdivuji a skláním se nad všemi zdravotníky v 1. linii, kteří s nasazením vlastního zdraví zachraňují životy těm nejvíce nemocným. Vážím si všech lékařů, sester, ošetřovatelů, lékárníků, hasičů, policistů, i prodavaček, kteří v těchto dnech vynakládají mnoho úsilí pro bezpečnost a pomoc nás všech,“ vyjádřila se k situaci ohledně pandemie koronaviru.

Nechce, aby dcery trpěly

„Myslím na vás i na vaše rodiny, držte se a přeji vám mnoho sil a energie. Stejně tak myslím i na dobrovolníky, mediky i všechny, kteří jakýmkoli způsobem pomáhají a podávají pomocnou ruku. Smekám před vámi všemi,“ dojímá se Ivana.

„Věřím, že vás snad budu moci na podzim a v zimě alespoň potěšit třemi, snad i pro vás, krásnými a dojemnými projekty spojenými s mým manželem Karlem,“ připomněla koncert, který se má odehrát na konci roku 2020.

Před pár dny to bylo šest měsíců, co Gott opustil tento svět. V souvislosti s tím konečně promluvila i o dcerách. „Jak moc nám chybíš, drahý Karle, lásko moje, tatínku náš,“ smutnila na Instagramu. Dala tak najevo, že Charlotte Ella a Nelly Sofie se s danou situací srovnávají pomalu. Všechny rány zahojí až čas.

Truchlí nejen rodina, ale i tisíce fanoušků. Právě pro ty se Ivana rozhodla pořádat dva koncerty spojené s osobou Karla Gotta. V O2 areně vystoupí největší hvězdy české i slovenské scény.

Ivaně Karel moc chybí

„Vážení a milí příznivci Karla Gotta. Věřím, že všichni, kteří jste sledovali tento manželův profil, jste ho měli rádi, a proto bych vám zde ráda přinášela zajímavosti a informace spojené s jeho osobou a odkazem. Začala bych pozvánkou na prosincový vzpomínkový koncert Pocta Karlu Gottovi,“ prozradila na Instagramu Ivana.

Pro obrovský zájem jsou nakonec akce dvě, a to 15. a 16. prosince.