Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Charlotte a Nelly Gottovy rostou do krásy: Obě jsou tatínkovi velmi podobné

Charlotte Gottová
Charlotte Gottová
Zdroj: Profimedia
Charlotte Gottová

Dvě nejmladší dcery Karla Gotta už přestávají být malé holčičky a rostou z nich krásné slečny! Navíc obě děvčata se nápadně podobají svému otci, zvlášť benjamínek Nelly Gottová!

Karel Gott své nejmladší dcery Charlotte a Nelly velmi miloval. Do tvoření rodiny se ale mistr pustil pozdě a sám tušil, že svá děvčata nejspíš k oltáři nepovede! "Kéž bych měl více času," přál si Gott pár měsíců před svou smrtí, nakonec ale zákeřnou rakovinu podruhé neporazil. 

Od smrti mnohonásobného Zlatého slavíka už uplynulo téměř tři čtvrtě roku, fanoušci ale na svou modlu nezapomínají, a stále mu ukazují přízeň.
Velmi očekávaný je dokument Olgy Špátové o životě Karla Gotta, který vyjde letos na podzim, a také autobiografie, kterou zpěvák dokončoval až do posledních dní...

Geny předány

Gott po sobě zanechal manželku Ivanu, a celkem čtyři dcery, Dominiku, Lucii, Charlotte a nejmladší Nelly. Mužského zástupce nezplodil, své geny ovšem předal každému ze svých potomků! 

Nejvíce podobná svému tatínkovi je nejstarší Dominika, kterou ale nevychovával od malička a jejich vztahy navíc nebyly zcela bezproblémové.

Charlotte a Nelly ovšem za staršími sestrami nezaostávají, a kromě vzhledu, po otci dostaly do vínku i hudební talent! Fanoušci Gotta proto doufají, že právě ony převezmou pomyslné žezlo.

Z nejmladších děvčat Gottových navíc rostou velké krásky, podívejte se v naší galerii, jak se z rozkošných holčiček pomalu klubou mladé dámy, na které by jejich zesnulý otec byl jistě velmi pyšný...

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky