Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Karel Gott po sobě zanechal čtyři dcery: Co je po jeho smrti čeká

Karel Gott měl čtyři dcery
Karel Gott měl čtyři dcery
Zdroj: Profimedia
Karel Gott měl čtyři dcery

Mistr Karel Gott v poklidu spočinul v kruhu rodinném 1. října v noci. U jeho smrtelného lože byly také jeho dcery.

Za Karla Gotta mluví především jeho práce a neuvěřitelných 293 alb, která vydal. O svém soukromí moc nemluvil a všechny čtyři dcery držel stranou pozornosti médií. Jediná Charlotte Ella byla vždy více vidět, ale šlo čistě o její iniciativu. Nejen, že je tatínkovi nejvíce ze všech dcer podobná, ale také po něm podědila talent.

Zpěvák Karel Gott je jedním z největších českých pokladů, který nás proslavil daleko za hranicemi. Nikdy ho neprovázely skandály, o svém soukromí roky zarytě mlčel a nechal za sebe promlouvat práci. Když se v roce 2008 zničehonic ve městě hříchu Las Vegas oženil s přítelkyní Ivanou, všichni žasli. Jen málokdo by si tipnul, že zpěvák pomýšlí na manželství.

Dva roky před spontánní svatbou se narodila dcera Charlotte Ella a rozpoutala se tak živá debata, kolik dětí a s kolika ženami Karel Gott vlastně má.

Dominika Gottová

Dominika Gottová (46) se narodila v roce 1973 Karlu Gottovi a tanečnici Antonii Zacpalové. Zpěvák o těhotenství ani porodu nevěděl a svou dceru viděl poprvé až v půl roce. Svou rodinu tajil a k odhalení došlo za hranicemi, kde zpěvákův vroubek vyšťourali novináři. Dominika ve svých patnácti letech začala používat příjmení po slavném otci, nastoupila na hotelovou školu a pracovala jako servírka a recepční. Později se zamilovala do finského hudebníka Tima Tolkkina a přestěhovala se za ním. Bohužel propadla alkoholu a se svým démonem bojuje dodnes. Dlouhé roky se bližším vztahům s otcem bránila. Když ale přišla kolize v manželství, s radostí se do Čech vrátila a živila se jako kosmetička.

Lucie Kovaříková

Ze vztahu s Ivetou Kolářovou se Gottovi narodila dcera Lucie Kovaříková (32). Zpočátku nebyl zpěvák příliš nadšený, protože si velmi přál syna. A navíc nechtěl uvěřit, že je jeho, protože postrádala všechny jeho rysy. Podstoupil proto test otcovství a až na základě pozitivních výsledků se k dceři přihlásil. Lucie o slávu nikdy nestála a vystudovala obyčejné učiliště, i když od otce měla cestičku k lepšímu vzdělání ušlapanou. Pracovala v hypermarketu Tesco a videopůjčovně. Jediné, co po otci zdědila, je výtvarný talent. Nyní žije poklidným životem nedaleko Prahy s manželem a dvěma dětmi. Díky ní se tedy Karel Gott stal dědečkem.

Charlotte Ella

Charlotte Ella (13) se narodila ještě před svatbou Karla a Ivany Gottových. Chodila do anglické školky, nyní studuje na prestižním PORGu. S otcem ji pojí velmi blízký vztah, který umocňuje její hudební talent, což potvrdili společnou písní Srdce nehasnou od Richarda Krajča.

Nelly Sofie

Nelly Sofie (11) je jediným manželským dítětem Karla Gotta. Jde ve šlépějích své sestry a navštěvuje stejnou školu. S Charlotte Ellou se před pár lety staly tvářemi oděvní značky s dětským oblečením. 

Co bude dál

Nyní se zřejmě veškerá pozornost upře právě na dcery a také na manželku Ivanu Gottovou. Ta doufá, že zvláště nejmladší dvě holčičky budou ušetřeny nepříjemností a veřejnost jim dovolí se s tatínkem v klidu rozloučit.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky