Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jaká je Nelly Sofie Gottová: O nejmladší dceři Karla Gotta veřejnost moc neví

Nelly a Charlotte
Nelly a Charlotte
Zdroj: Profimedia
Nelly a Charlotte

Karel Gott byl sice otcem čtyř dcer, vychovával ale pouze dvě nejmladší, které měl s manželkou Ivanou Gottovou. Charlotte a Nelly byly pro známého zpěváka vším a snažil se vynahradit otcovskou roli, kterou zmeškal u Dominiky a Lucie! Bohužel ale nestihl Gott doprovodit své dcery životem, což bylo jeho zbožné přání...  

Karel Gott býval v dobách svého mládí vyhlášený proutník. Mistr byl ve své práci velmi profesionální, ve vztazích se ženami ale pořádek rozhodně neměl. Často se totiž nechal zlákat! Gottovi ležely u nohou tisíce žen, mnoho z nich vydrželo zpěváka uhánět dlouhé měsíce, některé i roky! On měl ale jasno, nikdy se nechtěl usadit a svatby se bránil.

Potom ale potkal svou osudovou lásku, Ivanu Gottovou a najednou začal Karel všechny překvapovat! V pokročilém věku se rozhodl stát se otcem a to dokonce dvakrát! Na sklonku života si ale uvědomil, že čekal se založením rodiny až příliš dlouho! Nalezené štěstí totiž mělo časový limit!

Srdce nehasnou

Karel Gott věděl, že se blíží jeho konec a tak ještě udělal vše, aby po jeho odchodu měl s dcerami společné vzpomínky, které zůstanou, až tady pro ně nebude. Natočil proto se starší Charlotte dojemný duet Srdce nehasnou, v jehož textu se loučil se životem a dával dcerám návod, jak žít dál bez něj. Právě díky společné písni bylo o Charlottce více slyšet, o kom se ale příliš nemluví, je mladší Nelly.

Té je teprve jedenáct let a stejně jako její sestra, měla ke svému tatínkovi velmi blízko. Gott si s oběma dcerami zahrál ještě v pohádce Když draka bolí hlava a snažil se je připravit na možnost svého odchodu. I když obě holčičky věděly, co se může stát, ztráta otce je pro ně naprosto zdrcující.

Gott litoval, že neměl na své dcerušky více času

Jak jsme psali, o malé Nelly není slyšet tolik, jako o Charlotte, i ona je ale velice nadaná. Stejně jako sestra se věnuje zpěvu, zdědila ale i jiné vlohy. Nelly má obrovský talent na tanec a celkově na pohyb. Už od útlého věku se pohybuje na divadelních prknech, například v muzikálu Marie Antoinetta, kde skloubila všechny své dovednosti.

Svému tatínkovi nazpívala před pěti lety píseň k narozeninám s názvem "Píseň pro Karla." Oproti Charlotte je ale Nelly spíše tišší povaha a vždy stála jaksi v pozadí. Smrt tatínka i díky nízkému věku prý snáší ze všech nejhůře! Ztratit otce v jedenácti letech je psychicky velmi náročné a sám Gott přiznal, že díky jeho rozhodnutí stát se otcem na prahu sedmdesátky, budou dcery vyrůstat bez něj.

Charlotte a Nelly prochází těžkým obdobím

"Neměl jsem tak dlouho čekat. Přál bych si je obě vidět vyrůstat, přivést je k oltáři," tuto větu poslední měsíce říkával Karel Gott poměrně často. Bohužel se mu jeho přání nesplnilo.

Zákeřná leukémie zaútočila ve velmi agresivní formě a léčba tentokrát nebyla úspěšná. Naštěstí, zpěvákova manželka Ivana je velmi silná žena a skvělá matka. O svého muže se starala do poslední vteřiny a nyní je obrovskou oporou svým dvěma dcerám!

Aby Gottová ochránila své holčičky před mediálním šílenstvím, které vypuklo po smrti jejich otce, odvezla je na ukryté místo. Prý se ale celá rodina Gottových chystá emigrovat na Floridu. Uvidíme, zda se tak stane a pokud ano, třeba se jedné z Karlových dcer podaří pokračovat v jeho stopách a udělat kariéru za hranicemi. To vše je ale ve hvězdách. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky