Karel Gott by 14. července oslavil 83. narozeniny. Ačkoliv už není Mistr mezi námi téměř tři roky, rodina, fanoušci i přátelé si toto datum s láskou připomínají.

"Milí Karlovi příznivci, řada z vás má dnešní datum spojené pevně s Kájou. Dneska by měl 83. narozeniny a od rána by přijímal gratulace od svých přátel a fanoušků… Dojímá mě, že zástup těch, kteří na Karla vzpomínají, je stále tak dlouhý. Zkrátka, že je stále ve vašich srdcích a že na něj pořád myslíte," napsala Ivana Gottová na Instagram a poděkovala za neutuchající podporu Gottovým příznivcům.

"A tak mě napadlo poslat vám tuhle fotku, kde Karel připíjí i na vaše zdraví. Je to snímek z roku 2019, z cesty na naši poslední společnou dovolenou na Sardinii," dodala vdova, která při pátrání v archivu objevila nové snímky z posledních narozenin svého manžela a udělala s nimi nečekanou radost Daně Batulkové.

Netušila jsem, že něco takového existuje

Dana Batulková, herečka a maminka Jakuba Prachaře, dostala od Ivany Gottové celkem dvě fotografie z oslavy zpěvákových osmdesátin.

Herečka byla prý velikou fanynkou Karla Gotta a proto není divu, že byla z poskytnutých snímků naměkko.

"Dostala jsem od Ivanky tyhle dvě fotky z Karlových osmdesátin. Netušila jsem, že něco takového existuje. Pro mě poklad. Moc děkuju. Tady jsem mu říkala, že je jediný muž, kterému jsem byla celý život věrná. A je to pravda. Je moje láska od mých čtyř let a zůstane jí navždycky," rozněžnila se Batulková nad archivními záběry.

Dana Batulková byla obdivovatelkou Karla Gotta

Související články