Letos v říjnu tomu budou už dva roky, co do hudebního nebe navždy odešel legendární a všemi milovaný zpěvák Karel Gott. Vdova Ivana i se dvěma dcerami nadále obývají vilu na Bertramce, kde Mistr se svou rodinou žil. Je jasné, že jeho nepřítomnost za zdmi domu nadále rezonuje, pozůstalí se ale nenechají pohltit zármutkem a vědí, že se přes životní ztrátu přece jen musí dostat. Pro zahnání chmurných myšlenek tak například Ivana dcerám pořídila pejska. Čas od času je také navštíví někteří z jejich známých. V poslední době se na Bertramku vydala i herečka Michaela Kuklová.

Nádherný výhled

A právě ta se nechala přímo Ivanou zvěčnit s nádherným výhledem, který balkon vily na Bertramce nabízí a který Karel Gott tolik zbožňoval. „Tyhle fotky z Bertramky jsou focené Ivankou (děkuji) pro vás, moje spřízněné duše, abyste se pokochaly výhledem, který Karel Gott tak miloval. Krásný víkend, milí, ode mě, Ivanky, holčiček i feneček a určitě i od Karla,“ uvedla ke snímku herečka, která si nedávno prošla rozchodem. I proto je pro ni možná právě teď tolik důležité být ve společnosti přátel.

„Milí přátelé, asi je čas změn, a tak se řadím na seznam rozejitých. Vztah skončil před více než měsícem na moje přání. Rozešli jsme se v míru a vzájemně si přejeme štěstí. Dohodli jsme se, že náš rozchod víc komentovat nebudeme,“ napsala před časem na sociální síť.

Je to tady!

Na co ovšem fanoušci legendárního zpěváka čekají snad ze všeho nejvíce, je jeho autobiografie. Její vydání se několikrát odkládalo, neboť po smrti Karla Gotta Ivana právě na Bertramce objevila několik artefaktů, jež chtěla do knihy zakomponovat, aby o ně příznivci nepřišli. Nyní je ale konečně známo finální datum vydání.

Kniha s názvem Má cesta za štěstím se na pultech knihkupectví objeví 14. července. „Kniha je velmi výpravná, má téměř 700 stran, obsahuje bezmála 1800 fotografií a jiných obrazových materiálů a dokumentů, z nichž mnohé dosud nebyly zveřejněny,“ uvádí se na Instagramu Karel Gott Agency. Obsáhlosti knihy ovšem odpovídá i cena. Ta totiž činí 1 229 korun.