Poté, co Kamila Nývltová uspěla v talentové soutěži X Factor a přestěhovala se do hlavního města, nějakou dobu žila v podnájmech. Po poněkud divokých zkušenostech se ale nakonec rozhodla, že je na čase si pořídit vlastní bydlení. 

“Po rozchodu jsem bydlela sama a stěhování jsem měla dost, chtěla jsem do svého. Hledala jsem novostavbu, ale něco, co už je hotové, ne projekt, proto mi padl do oka tento byt,” vysvětlila zpěvačka, proč se jí zalíbil právě tento byt o velikosti 2kk, který se nachází v pražských Vysočanech. 

Pečení je velká vášeň

Touha po tom, zařídit si domov podle svého, ale nakonec byla silnější, a tak se Kamila Nývltová po nastěhování pustila do poměrně rozsáhlých úprav. “Zařizovali ho mladí lidé, kteří chtěli jít do většího, a mně jeho rozměry vyhovovaly. Z původního vybavení jsem ponechala jen kuchyňskou linku. Během používání jsem přišla na spoustu nedostatků, problémem je zejména malá lednice,” sdělila v rozhovoru pro iDNES.cz

Přestože by si jednou přála profesionálně zařízenou kuchyni, zatím jí ta stávající ve tvaru písmene L stačí dokonce i na profesionální pečení, kterému se začala naplno věnovat během pandemie koronaviru. Původně šlo o pouhého koníčka, nyní již ale sympatická umělkyně zvládá dodávat zákusky také pro svatby a jiné společenské události. 

Přijde doba, kdy jí byt bude malý

Mnoho péče věnovala zpěvačka také dekoracím. Po celém bytě se tak nachází řada polštářků a také ozdobám s motivem andělů, které umělkyně sbírá. Právě ty její domácnosti dodávají více osobitý ráz a není divu, že se v útulném bytě Kamila Nývltová cítí velmi příjemně. 

Vzhledem k velikosti bytu je ale jasné, že v budoucnu jí může začít být poněkud těsný. Až přijde čas na zakládání rodiny, pravděpodobně se bude muset poohlédnout po něčem větším. “Přiznám se, že obligátní domeček za Prahou nevylučuji. I když ideální varianta je asi mít byt v Praze a dům mimo. Možná by ten domeček mohl být i u nás v Podkrkonoší. Ale to dojíždění... No, nechám tomu volný průběh a uvidíme,” vysvětlila svou vizi talentovaná zpěvačka s úsměvem.

Související články