Kaiser má na svém kontě nespočet filmů a televizních pořadů. Mimo to dlouhá léta hrál v těch nejlepších divadlech. Působil například v Divadle na Vinohradech, Národním divadle a v Divadle Kalich.

Velké pracovní nasazení

Jeden z posledních filmů, ve kterém se Kaiser objevil, schytal neuvěřitelnou kritiku. Česká komedie s názvem Vánoční příběh nenechala žádného diváka v klidu. Mnozí ji přirovnávali k napodobenině slavného filmu Láska nebeská. Ve snímku se objevil i starý dobrý známý Kaisera Jiří Lábus. Zmínění pánové patří k legendám televizní zábavy. Pořad Možná přijde i kouzelník je naprosto kultovním dílem České televize. Mimo televizní pořad měli i společný rozhlasový seriál Tlučhořovi.

Kaiser se minulý rok dočkal velkého ocenění jeho práce. Rovnou tři ceny si odnesl z vyhlášení audioknihy roku za román Kmotr. „Ta audiokniha trvá šestnáct a půl hodiny, já teda nemám trpělivost to poslouchat a už vůbec nemám trpělivost na svůj hlas. Obdivuji toho, kdo to vyslechne do konce,“ prozradil pro iDNES po své výhře.

Skandály

Známý herec má za sebou boj s alkoholismem. Kvůli závislosti docházel na terapie a to hned několikrát. Nyní už si dlouhá léta užívá střízlivosti. V době, kdy Kaiser holdoval alkoholu, zvládl na veřejnosti udělat hned několik trapasů. O jeden takový trapný moment se postaral při natáčení snímku Non plus ultras. Kaiser dorazil na fotbalový zápas značně opilý. Před zraky komparzistů si stáhl kalhoty a na všechny ukazoval zadek. I další svůj skandál zažil v Ostravě. V doprovodu svých kamarádů vyrazil do místního nevěstince. Rozdováděného herce ve společnosti nahých žen někdo nafotil a snímky prodal bulváru.

Při jednom z jeho alkoholových excesů zasahovala dokonce policie. Když ho chtěli policisté opilého vyvést z baru, skočil jednomu z nich na záda a zopakoval svou slavnou televizní roli - klíště. Tento jeho exces policie vyhodnotila jako přestupek.

Související články