Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Kafe se zpěvačkou Mistou

Kafe se zpěvačkou Mistou
Kafe se zpěvačkou Mistou
Zdroj: Blue Gekko

Kafe.cz vas seznamuje se zajímavými, více či méně mediálně známými ženami. Tentokrát je na řadě nová "posila" hudební scény Mista.

Kdo vás ze světa populární hudby nejvíce oslovuje? V některých klipech se přímo nabízí inspirace Madonnou.
Mým obrovským vzorem, který mě každý den inspiruje, je zpěvačka INNA. Je to Rumunka, která dokázala svojí hudbou absolutně dobýt celou Evropu a dostat se až do Ameriky. Pro mě je dokonalá.

Máte už za sebou nemálo vystoupení v zahraničí, u nás vás fanoušci teprve objevují. Cílí vaše ambice více za hranice Slovenska a Česka?
Na Slovensku mě lidé poznávají díky národnímu kolu Eurovize, kde jsem skončila se svojí písní ze 60 skupin na druhém místě. V Čechách žiju rok a cítím se tu jako doma, proto bych chtěla svoji tvorbu a aktivitu soustředit právě sem.

Zdroj: Blue Gekko

Je o vás známo, že si potrpíte na své vlasy. Můžete prozradit pár triků ze své koupelny, jak o ně pečujete, aby vypadaly stále zdravě a dokonale upraveně?
Moje vlasy jsou odbarvené do bíla, proto musím vynaložit hodně úsilí, aby vypadaly zdravě a aby se nelámaly. Úplným základem je mít dobrého kadeřníka. Nedám dopustit na mou kadeřnici ze salonu Petra Měchurová, která mi po různých zákrocích stylistů dokáže dát vlasy znovu do kupy. Co se týká domácí péče, tak si po každém umývání najdu čas na to, abych si nechala působit masku na vlasy alespoň 30 minut. Někdy i čtyřikrát do týdne a na vlasech je to skutečně poznat.

Uvidíme vás také někdy jako brunetu, nebo si zakládáte na své blond hřívě?
Brunetkou jsem byla jednou v životě. Nevím, co mě to napadlo. Zavolala jsem svojí kadeřnici a řekla jí, že chci tmavé vlasy. To určitě pozná každá žena, když se ráno probudí a řekne si, že potřebuje změnu. Druhý den jsem toho velmi litovala, protože jsem vypadala bledě a byla jsem nevýrazná. Za týden jsem byla znovu blondýna. Moje vlasy dostaly pořádně zabrat, ale byla jsem zase sama sebou.

Zdroj: Blue Gekko

Nejedna žena vám může závidět také perfektní postavu. Prý jíte ráda, hodně a klidně i na večer. Čím se tedy udržujete ve formě? Tancem?
Tancuji ráda a často, ale nemá to na moji váhu žádný vliv. Mám to totiž dané geneticky – po matce. Ta je ve svých 57 letech stále štíhlá, jako když jí bylo dvacet. I přesto, že jím hodně, vždy a všude, tak se mi nedaří přibrat. V pubertě mě to velmi trápilo, protože jsem byla pro smích klukům ve škole. Jiná děvčata byla krásně vyvinutá a já vypadala jako pavouk. Dnes už to neřeším a případné narážky házím za hlavu. Každá žena je krásná, když se cítí šťastná.

Proč jste si vedle Prahy vybrala pro život zrovna Belgii? Kde si víc odpočinete a kam jezdíte za prací?
V Belgii, protože je to kuchyně taneční hudby v Evropě a já taneční hudbu miluju. Hodně cestuju na Slovensko, ale nejlépe se cítím v Čechách, kde si po dlouhých pracovních cestách nejlépe odpočinu. Cítím se tu doma.

Zdroj: Blue Gekko

Svět showbyznysu jako by se neobešel bez různých neřestí... Prozradíte na sebe nějakou, nebo zůstává vaší jedinou závislostí kafe?
Šálek kávy je úplný základ. Mojí největší neřestí je láska k nezdravým jídlům, kterých se nedokážu za žádnou cenu zříct, a úplně otočený režim. Nejvíc energie mám večer a v noci, neporovnatelně více než přes den. Nesnáším ranní vstávání. Snažím se mu všemožně vyhnout a zatím se mi to celkem daří.

Kafe.cz zjistilo:

Aktuální fotky a novinky najdete na http://www.facebook.com/mista.singer, nebo na www.mista.sk  tam si můžete poslechnout i ukázky její hudby.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky