Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Julie, dcera Gérarda Depardieu, podstoupila pět plastik, aby se nepodobala otci

Narodila se do slavné rodiny herců, ale zuby nehty se bránila poznat jaké je to být herečkou
Narodila se do slavné rodiny herců, ale zuby nehty se bránila poznat jaké je to být herečkou
Zdroj: Profimedia.cz

Narodila se do slavné rodiny herců, ale zuby nehty se bránila poznat jaké je to být herečkou. Mohl za to komplikovaný vztah s otcem, kterého už několik let za bujarý život posílá do hrobu. Seznamte se s Julie Depardieu.

Už skoro patnáct let, rok co rok, v novinách připomíná, že i když je její otec Gérard Depardieu stále plný elánu, více než pět let nevydrží. Je podle ní rebel, který navíc může i za smrt jejího bratra Guillaumea Depardieu. Ten se na rozdíl od své sestry herectví nebránil, a nebránil se také alkoholu a drogám, které způsobily, že byl několikrát uvězněn za výtržnictví. V roce 2003 mu navíc po nehodě na motorce a sedmnácti podstoupených operacích museli amputovat pravou nohu. Guillaume popsal svůj vztah s otcem slovy, že jediné, co mají společné, jsou jejich démoni. (Zdroj: www.theguardian.com, říjen 2003) Podobně to má také Julie, která zase absolvovala pět plastických operací nosu, aby ji nikdo se slavným otcem nespojoval.

Její otec Gérard Depardieu je stále plný elánu

"Táta býval často pryč, ale neustále se o něm mluvilo. Rozhodně jsem neměla takové to bezstarostné a hravé dětství. Neustále jsem byla obklopená problémy dospělých...Vlastně nevidím žádný velký rozdíl mezi sebou v pěti a ve čtyřiatřiceti letech," řekla Julie v rozhovoru pro Lidové noviny v roce 2007. I proto, aby nebyla stále ve stínu otce, se rozhodla, že půjde studovat filozofii. Oproti svému bratru netíhla k rebelii, ale spíše k teplému koutku, kde si může v klidu přemýšlet. Navíc se chtěla zalíbit tátovi, který ze školy odešel ve dvanácti a svou dceru bral jako intelektuálku. Herecký osud se jí ale nevyhnul, stačilo pouze "přičichnout" k atmosféře na place a Julie zjistila, že je ve svém živlu. (Zdroj: www.lidovky.cz, listopad 2007)

Stala se první herečkou, která obdržela hned dva Césary za stejnou roli v roce 2004

Bylo to v jejích třiadvaceti letech a dostala jen malou roli, dva natáčecí dny jí ale změnily život. Přijala další větší role a ve světle reflektorů začala trávit více času. V soukromí spíše stydlivá žena si uvědomila, že pocit, kdy se může stát někým jiným, miluje. Stala se také první herečkou, která obdržela hned dva Césary za stejnou roli v roce 2004: Nejlepší nováček a nejlepší herečka ve vedlejší roli pro film La Petite Lili v režii Clauda Millera. I když v rozhovorech stále přiznává, že dětství v rodině Depardieu nebylo lehké a často se cítila ignorována, změnila si vzhled, aby se slavným otcem nebyla spojována a životní cestu si chtěla prošlapat sama, paradoxně si nechala příjmení, které otevírá dveře nejen do hereckého světa. "Představte si, že žijete čtyřicet let na stejném místě a všichni vás tam znají. Když si změníte jméno, vypadáte hloupě." Argumentovala téměř padesátiletá herečka, o jejíž talentu již nikdo nepochybuje. (Zdroj: www.linternaute.com, září 2020)

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky