Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Julia Roberts: Její překrásný dům zaujme zkombinováním netradičních barev

Zdroj: Profimedia
Prohlédněte si všechny fotografie (17)

Herečka, která se již několik let drží v první desítce nejlépe placených hereček na světě, má hned několik sídel v různých státech Spojených států a dokonce i mimo ně. A konečně řekla, kolik jich doopravdy je a ukázala ten, který se nachází na Havaji. 

Její nejoblíbenější je podle ní samotné ten v Řecku. Evropu herečka procestovala poté, co natáčela film Jíst, meditovat, milovat a naprosto si Evropu zamilovala. Herečka přiznává, že kdyby nebylo tohoto filmu, nejspíše by se na jiný kontinent jen tak nedostala. Po natočení filmu zůstala v Evropě na tři měsíce a jezdila po různých státech, o kterých se dočetla něco zajímavého. Chvíli uvažovala i o úplném stěhování mimo Státy, ale její děti jsou zvyklé žít v USA a tak tam zůstala i Julia. 

Koupelna s pračkou i sušičkou. Umíte si Julii představit, jak věší na zahradě prádlo?

Nejvíce jí však při cestování uchvátilo Řecko a to nejen svou kulturou a bohatou historií, ze které čerpá celý svět, ale hlavně jídlem. Ačkoli Julia je velmi štíhlá, přiznává, že má jídlo velice ráda a naopak má velký problém přibírat na váze. V Řecku se prý cpala horem spodem a dokonce tam za dobu svého pobytu nabrala tři kila. 

V současné době obývá s rodinou hlavně dům v Los Angeles a kdykoli to jde, odjíždějí za klidem na Havaj. Právě dům na Havaji dovolila novinářům navštívit a nafotit. Pro ni je dům na Havaji oáza klidu a pohody a to nejen proto, že přímo z domu to má jen pár kroků do krásného teplého oceánu. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky