Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Julia Roberts (50): Nejtajemnější celebrita. Víme, co dělá a jak vypadají její děti!

Julia Roberts (50): Nejtajemnější celebrita, víme, co dělá a jak vypadají její děti!
Julia Roberts (50): Nejtajemnější celebrita, víme, co dělá a jak vypadají její děti!
Zdroj: Profimedia.cz, Youtube.com
Prohlédněte si všechny fotografie (19)

Hollywoodská star Julia Roberts možná vešla do povědomí veřejnosti jako ta zrzka, co si neumí vybrat toho pravého a navíc utíká od oltáře. Skutečnost je ale opravdu někde jinde. Julia patří mezi nejtajemnější celebrity a svůj osobní život si velmi chrání. Například podobu svých třech dětí dlouho úzkostlivě tajila. Vy teď máte unikátní možnost vidět Julii Roberts, úplně obyčejnou mámu s kily navíc a bez make-upu a také tváře jejich dětí. Zajímavostí je, že jí není ani jedno podobné.

Julia se po mnoha nevydařených vztazích i sňatkách provdala v roce 2002 za kameramana Dannyho Modera. Manželé se pohybují mezi rančem v Novém Mexiku a sídlem v Kalifornii. Společně vychovávají tři děti – třináctiletá dvojčata – holčička se jmenuje Hazel Patricia Moder a chlapec dostal jméno Phinnaeus Walter Moder, třetí dítko je také chlapec a to Henry Daniel Moder, kterému je deset let.

„Mám doma houslistku, cellistu a trumpetistu. A snaží se zrovna prokousat matematikou páté třídy. To je vše, co je zatím zajímá,“ tvrdila před dvěma lety Roberts. A je to tak, své děti opravdu nevystavuje fotoaparátům dotěrných fotografů, ani je netahá na společenské akce. Dokonce prohlásila, že její potomky showbyznys nevzrušuje.

Děti Julie Roberts žijí úplně normální život, kromě již zmiňovaných hudebních nástrojů se věnují také sportu, hrají baseball, jezdí na kole, lyžují. A slavná maminka je samozřejmě všude doprovází. Bez haldy bodyguardů, make-upu, zato zcela nenápadně se slunečními brýlemi a dekou na sezení na trávě v tašce.

Julia Robert rozhodně nezkazí žádnou legraci!
 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky