Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Pártlová odtajnila otce svého dítěte. Jak se k těhotenství staví její přítel?

Martina Pártlová
Martina Pártlová
Zdroj: Profimedia
Martina Pártlová

Martina Pártlová svého přítele Josefa Vařeku držela dlouho v tajnosti, poslední týdny se ale hudebník sám chlubí vztahem se starší zpěvačkou na svém Instagramu. Tentokrát se ozval svým sledujícím a popsal jim pocity z těhotenského focení.

Martina Pártlová přišla ke svému těhotenství pomalu jako Panna Maria. Zpěvačka byla roky bez partnera, když ale potkala o čtrnáct let mladšího hudebníka Josefa Vařeku, zahořela láskou, a dvojice po pár týdnech známosti počala potomka.

O to větší překvapení to bylo pro fanoušky Pártlové, kteří o jejím milenci neměli ani ponětí. Budoucí maminka se na miminko velmi těší a nedávno odhalila, že čeká dceru.

Stejně jako ostatní celebrity ani hvězda Čechomoru nevynechala příležitost nafotit stylové těhotenské fotky. Samozřejmě na nich nesměl chybět tatínek dítěte Josef Vařeka.

„Nebojte se těhotenského focení,“ vyzval Vařeka budoucí tatínky

Josef Vařeka byl členem již zaniklé kapely Koblížci a donedávna nikdo netušil, že právě on je přítelem Martiny Pártlové. Poté, co zpěvačka jejich vztah odhalila do médií, už ale ani jeden z nich nemá co skrývat.

„Jsem se zapomněl zmínit, že mi skončil bezstarostný život. Stejně by mě to punkáčství zabilo, takhle to dál nešlo. Jo a prosím vás, chlapi, co se týká toho těhotenského focení, tak se toho nemusíte bát. Protože vaše holky nemusí vypadat jako víly a vy nemusíte být v košili bez bot,“ napsal Josef Vařeka k jedné ze společných fotek s Martinou Pártlovou.

Hudebník se ve svém popisku vysmál klasickým fotografiím těhotných žen, pózujících v éterických závojích, kterých je plný internet. 

Pártlová Vařekovi věnuje veškerý čas, jednu věc ale nedělá

„Věnuju se chlapci a uklízím a občas vařím,“ prozradila Super.cz Martina Pártlová, jak tráví svůj čas během karantény.

Jednu věc ale zamilovaná zpěvačka odmítá dělat, a to je žehlení, které dle svých slov nesnáší. „Víceméně nežehlím. Můj chlapec naštěstí nosí takové slim košile, které se na něm natáhnou. A když tak ať si to vyžehlí sám, je samostatný. Co já mu budu žehlit košile! A nemám ráda mytí koupelny. Jinak mi nic nevadí,“ říká budoucí maminka.

Sledující zpěvačky už začínají spekulovat o tom, jaké jméno zvolí pro svou prvorozenou dceru. Nedávným statusem totiž možná Pártlová něco naznačila. „Všem Josefům, Josífkům, Pepíkům, Pepčům, Pepům, Pepíčkům, Pepinům, všechno nejlepší k svátku. Já na to trošku zapomněla, ale slibuju, že příští rok už se to nestane,“ popřála svému partnerovi k svátku a vzbudila tím otázky, zda dcerka nedostane jméno Josefína po tatínkovi. Tohle tajemství si ale Pártlová zatím nechává pro sebe.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky