Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Otec Josefa Šurala se vyjádřil: Z chování vdovy Denisy je v šoku celá rodina

Josef Šural
Josef Šural
Zdroj: Profimedia
Josef Šural

Chování Denisy Šuralové šokuje nejen příbuzné zesnulého fotbalisty Josefa Šurala, ale i veřejnost. Vdova rok po smrti manžela porodila dítě kontroverznímu podnikateli Tomášovi Horáčkovi! Co na celou situaci říká otec Šurala?

Josef Šural a jeho manželka Denisa Šuralová byli ještě vloni spokojený pár a vychovávali dvě děti, vše ale změnila tragická autonehoda, kterou fotbalista nepřežil!

Rodina Šurala se z události ještě nestihla vzpamatovat, manželka Denisa ale rozhodně nezahálela. Pouhý měsíc po smrti manžela se zamilovala do podnikatele Tomáše Horáčka a o tři týdny později už byla v jiném stavu.

Příbuzní fotbalisty se o těhotenství vdovy dozvěděli z médií a dodnes jsou z jejího chování v šoku! Olej do ohně navíc přilil nový partner Šuralové, který veřejně vyhlašuje, že po zesnulém fotbalistovi splácí dluhy. Otec Šurala tvrdí, že jsou to lži!

Chování, které budí rozpaky

Před pár dny byl Josef Šural oslavil třicáté narozeniny a pro pozůstalé bylo toto výročí samozřejmě velice emotivní. Josef Šural starší popsal deníku Extra.cz, jak tento smutný den prožíval!

"V den Pepových narozenin jsme se samozřejmě všichni sešli. Je to pro nás pořád čerstvé, a tím pádem hodně těžké. Já osobně se s tím asi nedokážu smířit nikdy, žádnému rodiči na světě bych nepřál takovouto tragédii. Zůstala po něm obrovská díra a hrozné prázdno," řekl zlomený otec.

Bolest ze ztráty syna navíc u Šurala staršího prohlubuje chování vdovy Denisy a jejího nového partnera Tomáše Horáčka, který si v rozhovorech nebral servítky a popsal, že Josef Šural nechal rodinu zadluženou a on nyní jeho závazky splácí! To samozřejmě otce fotbalisty i ostatní příbuzné zvedlo ze židle, podle nich se jedná o lež! "Po přečtení rozhovoru s tím pánem jsem byl v šoku. Některé jeho výroky mě opravdu nadzvedly. Nejdřív se nám "pochlubil“ tím, že Pepíka vůbec neznal, a pak si dovolí ho očerňovat tím, že po sobě zanechal dluhy. To je nehoráznost. Pepa byl naopak velmi zodpovědný a tohle si tedy nezaslouží," snažil se Šural bránit syna. 

Šuralová navíc tvrdí, že má s rodinou svého zesnulého muže špatné vztahy, což Šural st. také vyvrátil, navíc tvrdí, že jim Denisa odmítá půjčovat vnoučata!

Problémy s dětmi

Kromě nepříjemných klevet, které začal do médií vypouštět Tomáš Horáček řeší ještě Josef Šural starší jednu nepříjemnost s vdovou po svém synovi. Odmítá mu totiž půjčovat vnoučata a komunikace s ní je údajně velmi problematická.

"Velmi mě mrzí, že Denisa uvádí špatné vztahy s rodinou. O ničem takovém ale nevím, my jsme jí nikdy nic neudělali. Až postupem času vázla z její strany komunikace a o vnoučatech jsme se převážně domlouvali s jejími rodiči. Nyní se s nimi vidíme velmi málo a tuším, že babička, Pepova matka, dokonce vůbec. Doufám, že se to snad do budoucna zlepší," přiznal otec fotbalisty v rozhovoru pro výše zmíněný web.

Že by se vztahy v rodině do budoucna zlepšily ale zatím příliš nevypadá, už ze slov Šurala staršího, který stále chování Denisy neskousl a není sám! "O tom těhotenství jsme se bohužel dověděli až z médií, což je velmi smutné. Byl to pro mě obrovský šok a jedno velké zklamání! Víc to nechci komentovat," uzavřel.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU