Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Josef Rychtář kdysi nastěhoval Bartošovou k vlastní rodině, tu následně opustil

Iveta Bartošová a Josef Rychtář
Iveta Bartošová a Josef Rychtář
Zdroj: Profimedia
Iveta Bartošová a Josef Rychtář

Josef Rychtář se proslavil jako manžel Ivety Bartošové a také muž, který nejde pro ránu daleko. Když se mu nelíbilo, že se někdo kolem zpěvačky motal nebo jí mluvil do života, zkrátka a dobře mu dal pár facek. Nikdo neví, jaký vztah mezi ním a Ivetou přesně byl, ale jedno je jisté, její odchod Rychtáře velmi zasáhl a dodnes z něj prý není venku.

Poslední manžel Ivety Bartošové, Josef Rychtář, se s ní oženil roku 2013 za velkolepé show, kdy jeho syn najížděl jako smyslů zbavený do novinářů, kteří stáli před radnicí. Bohužel to nebyl jediný výstup v jeho životě, po smrti Ivety jich následovalo ještě mnoho.

Svatba proběhla poté, co Ivetu pustili z psychiatrické léčebny v Bohnicích, kde ji zachránce a obránce požádal o ruku. Bartošová v ten okamžik zapomněla, že má nějakou závislost a vrhla se do příprav svatby. Datum samozřejmě důsledně tajili, ale jak už to tak bývá, stejně se nakonec provalilo a svatbu si nenechala ujít snad žádná tuzemská média. Očekával se totiž nějaký incident a jak vidno, všichni se dočkali. 

Na svatbu nedorazila Ivetina rodina

Kdo ale chyběl, byla Rychtářova matka a také Ivetina rodina. Bartošová tehdy Blesku vysvětlila, proč její rodiče nedorazili. Zda tomu opravdu tak bylo, se můžeme jen domnívat.

"Maminka s bratrem nepřijeli, protože bydlí daleko a nechtěla jsem je tahat takovou dálku až sem," řekla nevěsta ve svatebních šatech z půjčovny a s dosti nateklou tváří po předchozích alkoholových orgiích.

Vtipný byl i začátek vztahu Rychtáře s Bartošovou. Podnikatel vlastnící bezpečnostní agenturu si zpěvačku nastěhoval domů, kde bydlel se svou manželkou a dětmi. Tam se do ní ale prý zamiloval, a když se vztah dostal na povrch, rodinu opustil a odešel k Ivetě.

Rychtář byl několikrát obviněn, že Ivetu týrá

Tam se musely také dít věci. Rychtář byl totiž několikrát obviněn, že ji mlátil a fyzicky týral. Nebylo by se čemu divit, Rychtář je znám svou výbušnosti a tím, že pro ránu nejde daleko. Novináři či samozvaný ochránce žen Zdeněk Macura, který se snažil také Ivetu zachraňovat, by mohli vyprávět. 

Nakonec si ale Džambulky srdce získal a dodnes tvrdí, že ho Iveta velmi milovala, i když spáchala sebevraždu. Své Džambulce, jak Bartošové láskyplně říkal, vyrobil pomníček na místě, kde se nehoda stala a každý měsíc v osudný den tam chodí rozsvítit svíčku.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky