Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Josef Rychtář měl vyhrožovat manažerovi Bartošové: Kamarádi tě naučí jíst brčkem

Josef Rychtář
Josef Rychtář
Zdroj: Profimedia
Josef Rychtář

Josef Rychtář čelí trestnímu oznámení od bývalého manažera své zesnulé manželky. Jarek Šimek byl nejen spolupracovník Ivety Bartošové, ale i její kamarád. Po sedmi letech od smrti zpěvačky přišel manažer s vážným obviněním proti Rychtářovi. Ten ale tvrdí, že má veškeré konverzace se Šimkem uložené a hodlá se bránit u soudu.

Josef Rychtář byl posledním manželem Ivety Bartošové. Zpěvačka se bohužel rozhodla v dubnu roku 2014 ukončit svůj život skokem pod vlak. Kolem vztahu Bartošové a Rychtáře padalo odjakživa mnoho otázek, na které fanoušci hvězdy už nikdy nedostanou odpovědi.

Některým kamarádům zesnulé hvězdy ale její manželství s výbušným podnikatelem dodnes nedá spát.

K odpůrcům Rychtáře rozhodně patří bývalý manažer Ivety Bartošové, Jarek Šimek, který se zpěvačkou několik let spolupracoval. Ten má s vdovcem samé špatné zkušenosti a dokonce se rozhodl proti němu podat trestní oznámení.

Ber to jako varování, vyhrožuje vdovec

"Kamarádi tě naučí jíst brčkem. Naposledy tě varuju, přestaň si brát do tvý špinavý tlamy jméno Ivetky. Ber to jako varování, závěrem nevypadni z okna, bydlíš docela vysoko. Rád tě potkám!" poskytl Jarek Šimek webu Aha! část výhrůžek, které mu má údajně posílat Rychtář nejen ze svého mobilu, ale také z telefonního čísla zesnulé zpěvačky.

"V jednom rozhovoru jsem se vyjádřil, co si myslím o tom, že vdovec nedal urnu s Ivetiným popelem zpěvaččině mamince. To ho podle mě rozpálilo doběla," vysvětlil bývalý manažer Bartošové, proč na něj vdovec útočí. 

"Za normálních okolností bych to vůbec neřešil, ale bojím se jít sám po ulici domů. Pořád jsem ve střehu, kdyby na mě někdo zaútočil. Nebo se mi, nedejbože, někdo v noci vloupal do bytu a já, jak Rychtář píše, nevypadl z okna. Léčím se z panických ataků, takže jsem z toho rozhozený a nejsem schopen soustředit se na práci," dodal Šimek, který ze strachu o svůj život šel raději minulé úterý celou věc oznámit na policii.

Rychtář výhrůžky popírá: Konverzace mám

Josef Rychtář vidí celou situaci svým úhlem a tvrdí, že nikomu nevyhrožoval. Jarek Šimek mu údajně nezvedal telefon a proto mu prý napsal z čísla své manželky, která je už sedm let po smrti. "Chtěl jsem, aby vynechal moje a Ivetčino jméno ze svého repertoáru. Napsal jsem mu peprnou zprávu, že je debil. Že ho varuju. Ale rozhodně jsem mu nevyhrožoval," sdělil vdovec Blesku.

Pasáž, kde píše, aby hudebník náhodou nevypadl z okna, je údajně pouze dobře míněná rada. "Přece si nemůže myslet, že ho budu chtít vyhodit z okna. Klidně mě může žalovat, ty SMS mám," dodal Rychtář sebevědomě. 

Jak policie trestní oznámení vyhodnotí, na to si budeme muset chvilku počkat.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU