“Já jsem do StarDance šel si to hlavně užít. Zaráží mě, že ve dvanácté řadě veřejnost stále řeší tohle - pravidla StarDance jsou daná, já jsem si je nevymyslel, každý si je může dohledat. Takže to, kdo vypadne a kdo ne, není v mé moci. Rozhodují o tom diváci,” kroutí Josef Maršálek hlavou nad tím, jakou reakci jeho účast v oblíbené show České televize vyvolala.

“To, co někteří lidé napíšou, je až nelidské. Tím ale jen obnažují sami sebe a to, jací jsou a jaké mají hodnoty. Mě jich je vlastně hrozně líto, protože já jsem nad věcí, jsem spokojený a nic mi nechybí. Jak asi žijí oni, když mají tuhle potřebu? Jestli nemají nic lepšího na práci, než se takhle projevovat a cítí se díky tomu lépe, tak budiž jim to přáno,” sdělil cukrář, který se proslavil v pořadu Peče celá země, pro redakci Kafe.cz.

“Nejsem to jenom já. To se dotýká asi každého, kdo se v médiích pohybuje, protože jeho práce jinak nejde. Co jsou schopní lidé napsat třeba Aničce Slováčkové, která je nemocná, nebo i dalším lidem, to opravdu nedokážu pochopit,” řekl Josef Maršálek s tím, že on sám si negativní komentáře nepřipouští.

“Mě je to jedno, já jsem si StarDance vybral a počítal jsem s tím. Kdo si to ale nevybral, je moje rodina, která se pouze svezla se mnou a tohle všechno jí hrozně ubližuje,” dodal Josef Maršálek, který se dokonce rozhodl, že své fanoušky vyzve k tomu, aby místo sms zpráv na jeho podporu investovali svůj čas a peníze raději na charitativní účely.

“Jak říkala Květa Fialová - čím hůř, tím lépe. Tito lidé, kteří se takhle hloupě projevují, by si možná měli vzít motyku a jít pracovat někam ven na vzduch. Určitě by jim to prospělo,” uzavřel s úsměvem Josef Maršálek.

Související články