Angie Mancombe se nedávno svěřila svým fanouškům na Instagramu s radostnou novinkou. Exotická kráska, známá například z reality show Like House, se za pár měsíců stane poprvé maminkou a otcem dítěte je její přítel Josef Kůrka.

Muž roku 2016 se v době, kdy ještě netušil, že najde lásku a zplodí potomka, přihlásil do reality show Survivor, kam byl nakonec vybrán jako jeden z účastníků letošního ročníku. Na několik týdnů, možná i měsíců, se proto Kůrka musel rozloučit se svou těhotnou partnerkou Angie Mancombe.

"Když mi to oznamoval, tak mi to vnitřně bylo hrozně líto, že odjíždí. Ale moje reakce byla taková, že mu to strašně přeju, protože jsem opravdu šťastná, že si plní svoje sny. Proto jsme tady, my lidi, abychom si plnili svoje sny, ale samozřejmě mi to bylo líto, protože jsem věděla, že ho neuvidím a že nebudeme moct být ani v kontaktu," sdělila nám influencerka a dodala, že ačkoliv Josefa podporuje, nejen kvůli těhotenským hormonům, prožívá jeho odchod s těžkým srdcem.

Přijdu si sama

"Je to pro mě těžký, asi kdybych nebyla těhotná, tak to není až tak moc... Samozřejmě by mi to bylo líto, ale teď to prožívám mnohem víc. Když odjel, tak jsem probrečela celé dva dny a vlastně ještě teď, když o tom mluvím, tak jsem taková přecitlivělá," přiznala Angie naší redaktorce se slzami na krajíčku.

"Protože on tady byl pro mě parťák, který mě ujišťoval, že to bude dobrý. A teď si přijdu sama. Tím, že nemám ani tu rodinu, tak je to opravdu psychicky náročný. Ale budu mu samozřejmě fandit a doufat, že se tam udrží co nejdýl, nebo, že to vyhraje. Jsem za něj strašně šťastná, že si plní sen," věří krásná budoucí maminka, že Josef v Survivoru vydrží dlouho.

"Těhotenství prožívám vcelku dobře, ale už mě to nebaví. Chci být v pohodě, nechci být unavená a dělat normální věci. Třeba sportovat, pít, bavit se, je to hodně omezující. Já se strašně těším na to miminko, ale je to vyčerpávající. Ale už mi není špatně a dokážu fungovat mnohem lépe, takže je to fajn," uzavřela.

Vztah Angie a Josefa projde složitou zkouškou

Související články