Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Josef Abrhám bojuje se zdravím: Po smrti Libušky o něj mají přátelé strach

Josef Abrhám
Josef Abrhám
Zdroj: Profimedia
Josef Abrhám

Manželi byli po dobu téměř padesáti let, něco mu však bránilo v tom, aby svou Libušku doprovodil do nemocnice, ve které jeho životní láska jen o dva dny později zemřela. Josef Abrhám se podle Blesku sám potýká s určitými zdravotními problémy, jež by za jeho absencí při převozu Libuše Šafránkové do zdravotnického zařízení mohly stát…

Byli jeden z nejstabilnějším párů českého šoubyznysu, jejich manželství se vyhýbaly nejrůznější skandály a zdálo se, že jejich láska postupem času snad ještě více sílila. O to větší ránou musí pro Josefa Abrháma smrt jeho manželky Libuše Šafránkové být. Ta se již od roku 2014, kdy jí byla diagnostikována rakovina plic, potýkala s několika zdravotními problémy. Jak to ale vypadá, zdraví zrazuje i Abrháma. 

Před domem chyběl

Když se Libuška Šafránková vydala v pondělí 7. června, tedy v den svých osmašedesátých narozenin, do nemocnice, byla podle Blesku zahlédnuta, jak se se svou sestrou loučí před domem. Abrhám však při loučení chyběl. Je však dost možné, že se s manželkou rozloučil již za dveřmi svého domova a nechtěl se zbytečně ukazovat na veřejnosti. Podle informací Blesku jej totiž trápí zdraví a jeho rodina mu dokonce pořídila invalidní vozíček. 

„Pepík mi dělá starosti. Volám mu už několik měsíců. Vždycky se mi hned ozve. Zřejmě je to s ním opravdu moc vážné. Jestli je doma, nebo se léčí někde v nemocnici, nevím, nikdo z rodiny mi nedává žádnou zprávu,” prozradil Blesku ještě před dvěma měsíci Abrhámův přítel Jan Kačer. Pak se ale něco změnilo. „Přednedávnem jsem mu volal a nezvedl mi telefon. Vždycky mi přitom hned volal nazpátek. Měl jsem o něj velký strach a mám,” uvedl Kačer nyní pro CNN Prima News.

Poslední role

Oblíbená herečka Libuše Šafránková se před kamerou naposledy objevila v roce 2014 ve filmu Jak jsme hráli čáru. Poté přišlo její vážné onemocnění a herečka se stáhla do ústraní. I když jí byl při operaci nádor na plicích odstraněn, s jistými zdravotními problémy se potýkala i nadále. I proto se oba s manželem velmi obávali nákazy koronavirem a od začátku pandemie prakticky neopouštěli svůj dům. 

Není zcela jasné, co bylo příčinou hereččiny smrti, jak ale uvádí web CNN Prima News, často se spekulovalo o tom, že zrádná nemoc udeřila znovu. Legendární Libuše Šafránková zemřela ve středu 9. června jen dva dny po svých osmašedesátých narozeninách. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky