Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Libuše Šafránková prodělala závažné onemocnění. Abrahám kvůli tomu odmítl práci

Libuška Šafránková a Josef Abrhám
Libuška Šafránková a Josef Abrhám
Zdroj: profimedia.cz

Herečka Libuška Šafránková v minulosti přišla kvůli zákeřné nemoci o část plic a patří tak v pandemii koronaviru do nejohroženější skupiny lidí. Právě proto její manžel, Josef Abrhám, podnikl rázné kroky, aby svou ženu ochránil.

Manželství Libušky Šafránkové a Josefa Abrháma patří k těm nejstabilnějším vztahům českého šoubyznysu. Celé roky se jim vyhýbají nejrůznější skandály a manželé se i po letech stále velmi milují. Nelze se proto divit opatrnosti Josefa Abrháma v době světové pandemie koronaviru. 

Herec dělá vše proto, aby svou ženu vystavil co možná nejmenšímu riziku nákazy. Libuška Šafránková totiž v minulosti kvůli zákeřné nemoci přišla o část plic, a tak by pro ni mohla mít případná nákaza koronavirem fatální následky. Dokud se tedy situace neuklidní, nechce Josef nic podcenit, a proto raději nic neriskuje. Dokonce si odmítl převzít Cenu Thálie od Bořka Šípa a ani nedovolil, aby mu ji zástupci Herecké asociace přivezli domů. 

Josef Abrhám a Libuše Šafránková Josef Abrhám a Libuše Šafránková Zdroj: Profimedia.cz

Herec Josef Abrhám se zkrátka úplně odříznul od světa. „Ani jednoho z nich jsme už měsíce neviděli, ale nemáme strach, víme, že jsou jenom opatrní,” nechal se pro deník Aha! slyšet člověk ze sousedství. 

Starostlivý manžel stejně tak odmítl i natáčení cyklu osmi medailonků, který vznikl právě v souvislosti s letošními Cenami Thálie. O herci a Činoherním klubu tak bude hovořit jeho kolega Jan Kačer. Josef Abrhám nenechává nic náhodě, protože zdraví manželky je u něj na prvním místě. 

Libuše Šafránková Libuše Šafránková Zdroj: profimedia

Přestože se manželství Libušky Šafránkové a Josefa Abrháma obešlo bez jakýchkoliv skandálů, najde se jedna věc, nad kterou se dost možná spousta fanoušků pozastaví. Tou je začátek jejich vztahu. Svou lásku před veřejností zpočátku skrývali, Abrhám v tu dobu totiž chodil s Naďou Urbánkovou. 

Nakonec dal ale přednost filmové Popelce, se kterou se v roce 1976 oženil. Od té doby jejich manželství trvá. Jejich láska je skutečně ukázková a je skvělým příkladem ideálního vztahu. 

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU