Měli spolu nádherný vztah, byla to láska, kterou mnozí obdivovali, a sami manželé na sebe byli velmi fixovaní. Herecký pár Josef Abrhám a Libuše Šafránková byli manželé téměř 50 let. Mezi diváky byli natolik oblíbení, že je režiséři do svých filmů často obsazovali společně. Zpráva o Libuščině úmrtí zasáhla všechny, hlavně pak ale pochopitelně jejího manžela. A právě o něj mají nyní jeho blízcí strach. Sám Abrhám se totiž potýká s několika zdravotními problémy.

Podpora od rodiny a kolegů

V nejtěžších chvílích je Abrhámovi oporou jeho milující rodina. Přestože měli s Libuškou jen jednoho syna, dočkali se pěti vnoučat. Jejich rodina je tady opravdu velká. Zdrcený herec se tak rozhodně má na koho obrátit. Přesto o něj mnozí mají velký strach. Jak totiž uvádí web CNN Prima News, podle přátel páru byla tím psychicky silnějším a odolnějším Šafránková. Přátelé a blízcí tak přemýšlejí, jaký dopad bude smrt jeho milované Libušky na Abrháma mít.

O svou životní lásku přišel vloni také bavič Jiří Krampol, který nyní prozradil, co je nejlepším lékem na zlomené srdce. „Pepa je hrozně hodný a citlivý kluk. Bojím se o něj. Byl na Libušku strašně fixovaný. Ti dva byli dokonalý pár. Patřili k sobě. Měli oči jeden pro druhého. Bude muset najít nový důvod, pro co žít. Když mně zemřela moje žena Hanička, nejvíce ze všeho mi pomohla práce. Člověk alespoň na chvíli vytěsní z hlavy černé myšlenky a chmury,“ nechal se bavič slyšet pro CNN Prima News.

Abrháma trápí i zdravotní problémy

Obavy o Abrhámův stav projevil i jeho dlouholetý kamarád Jan Kačer. „Přednedávnem jsem mu volal a nezvedl mi telefon. Vždycky mi přitom hned volal nazpátek. Měl jsem o něj velký strach a mám,“ svěřil se herec a dodal, že se Abrhám po Libuščině smrti možná ještě více uzavře do sebe.

Podle informací CNN Prima News Josefa Abrháma trápí problémy se srdcem a zároveň trpí poruchou termoregulace. Jde o onemocnění, při kterém dotyčný necítí teplo a nemůže se zahřát.