Jordan Haj letos už podruhé políbil muže. Poprvé se tak stalo na předávání hudebních cen Anděl, kde na pódiu věnoval polibek moderátorovi Martinovi Mikyskovi, teď ale zašel ještě dál. O lehký a rychlý polibek totiž ve druhém případě rozhodně nešlo.

Zpěvák společně se svým kamarádem, producentem Jakubem Strachem, který si říká NobodyListen, natočil pro magazín Esquire krátké video, na kterém se ve výtahu vášnivě políbí.

Potlesk i nepochopení

Video, které na svém Instagramu přesdílela i manželka Haje, Emma Smetana, si okamžitě získalo obrovskou pozornost. A zatímco někteří vřískají blahem a nemohou se na vzniklé snímky a video vynadívat, jiní nechápou, proč se zpěvák vůbec do něčeho takového pouštěl.

„Není to náhodou váš manžel a otec vašich dětí?” ptala se manželky Jordana Haje s údivem jedna z komentujících dam. „Takto dnes někteří vydělávají peníze. Ani nemusíš mít nic v hlavě,” psala další. „Velebnosti, jdu blejt,” znělo ještě v komentářích. Nenávistných slov se na sociální sítí objevovalo zkrátka dost.

Známé osobnosti jej podpořily

Na druhou stranu se ale objevila i celá řada reakcí, které byly více než pozitivní. A to nejen od fanoušků, ale také od dalších známých osobností. Jordanovi Hajovi vyjádřil podporu například Tomáš Třeštík, moderátor Honza Musil anebo také Dagmar Havlová, která pod video přidala tři červená srdce.

Související články