Manželé Jordan Haj a Emma Smetana se nestačili o víkendu divit situaci, která nastala na jejich koncertu. Do areálu Žluté lázně totiž dorazil novinář, který byl s dvojicí dopředu domluvený na rozhovoru. Ochranka jej ovšem odmítala pustit dovnitř. Manželé se proto rozhodli dorazit rovnou k bráně a situaci sami vyřešit, to se ale tak docela nepodařilo.

Jordana napadl sekuriťák

Naštvaná a šokovaná Smetana o celém incidentu informovala na sociální síti. „Přemýšleli jsme, jestli to sem dát. A rozhodli jsme se, že jo, protože i tohle je life. Jordyho na sobotním koncertě ve Žlutých lázních napadl sekuriťák,” napsala na Instagramu moderátorka a zpěvačka.

„Odmítal do areálu vpustit redaktora Aktuálně, který za námi přišel udělat rozhovor. Po půl hodině, kdy jsme to neúspěšně řešili vysílačkami přes produkci festivalu, jsme se pro něj s Jordym rozhodli dojít ke vstupu osobně. Sekuriťák mi vytrhával z ruky pásku, kterou jsem pro novináře donesla, a mluvil sprostě,” popisovala zpěvačka, co se během nepříjemné situace dělo. To byl ale teprve začátek.

Mohl přijít o oko

Následně prý její manžel vyzval člena ochranky, aby se choval slušně. „A rovnou dostal první ránu. Na zemi pak další dvě,” uvedla Smetana, která následně s manželem spěchala do nemocnice. „Napadení řeší policie, být to o centimetr vedle, mohly mít moje holčičky poloslepého tatínka,” dodala ještě zpěvačka s tím, že útok sekuriťáka stál jejího manžela tři stehy.

Mluvčí zmíněného areálu se k incidentu odmítla jakkoliv vyjadřovat a tvrzení Emmy Smetana nijak nekomentovala. „V sobotu se ve Žlutých lázních konala soukromá akce, omlouvám se, nebudeme tedy podávat žádné informace. Děkujeme za pochopení,” vzkázala tisková mluvčí na dotaz Blesku.