Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jordan Haj se vyjádřil o údajné nevěře Emy Smetany: Občas se tomu směju

Emma Smetana Jordan Haj
Emma Smetana Jordan Haj
Zdroj: Profimedia

Emma Smetana se před pár měsíci stala terčem nechtěné pozornosti médií, kvůli své noční procházce s hercem Josefem Trojanem. Po dlouhé době o této kauze promluvil partner moderátorky DVTV, Jordan Haj!

Emma Smetana a Jordan Haj už tvoří pár dlouhých dvanáct let a navíc je spojuje jejich dcera Lennon Marlene Haj Hossein Smetana. 

Moderátorka se ale na premiéře filmu Šarlatán nechala unést kouzlem mladého herce Josefa Trojana a obří kauza byla na světě! 

Smetanu nafotili redaktoři konkurenčního deníku, jak si užívá s Trojanem na soukromé schůzce, odešli spolu totiž předčasně ihned po projekci snímku na procházku, a jejich "tulení" vzbudilo velikou pozornost veřejnosti i médií. Jordan Haj ale nyní tvrdí, že vše bylo jinak!

Emma Smetana Emma Smetana Zdroj: Profimedia

Velikým překvapením po propírané kauze bylo druhé těhotenství Emmy Smetany, které přišlo pár týdnů po "akci" s Josefem Trojanem a proto se stala moderátorka na sociálních sítích terčem posměchu, zda náhodou dítě nečeká právě s mladým hercem!

"Vlastně vůbec nevím, jak to vnímám. Občas se tomu směju, občas jsem z toho zoufalý. Asi jsem to měl čekat, ale bylo to zmedializované neskutečným způsobem… To, že vyfotili nějaké fotky, je sice hezké, ale vůbec nikdo nezná můj background s tím člověkem. Nevědí o tom absolutně vůbec nic. Ta situace nepokračuje vůbec ničím, ale oni vydali asi osm pokračování. Vytvořili si takové fantazie a takový příběh, že je to jako regulérní román," obhajoval se pak Trojan v rozhovoru pro Expres, že o nic nešlo.

Emma Smetana Jordan Haj Emma Smetana Jordan Haj Zdroj: Profimedia

Jordan Haj naopak dlouho o kauze mlčel, po odhalení těhotenství Smetany ale konečně prolomil bariéru mlčení!

"Brali jsme to docela s humorem, protože jsme v té době už věděli, že je těhotná, čekáme druhé dítě a že je náš vztah šťastnej. Navíc jsem měl spoustu stresu s natáčením Tváře, tak jsem to moc neřešil," řekl nedávno Jordan Haj v rozhovoru pro G.cz.

Emma Smetana prý o svém těhotenství věděla, a i to byl jedním z důvodů, proč nenapadlo Jordana ani na chvilku o své milované pochybovat!

Nezbývá než budoucím dvojnásobným rodičům popřát hodně lásky i do dalších let! 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky