Jon Mariánek se před pár lety vydal do USA udělat hvězdnou kariéru a nakonec se mu skutečně povedlo se v cizí zemi uchytit.

Youtuber se seznámil s mnohem slavnějším kolegou Jakem Paulem, který ho zaměstnal jako střihače, a tím začal jeho „americký sen“.

Mariánek se rád profiluje jako odpůrce Čechů, který se stydí za své kořeny, přesto ale stále natáčí videa ve své rodné řeči a vypadá to, že si hodlá české publikum udržet i nadále. Možná proto si vzal za cíl právě Karlose Vémolu.

Vémola se Mariánkovi vysmál, naznačil, že v Americe dělá jen sluhu

„Chci dát fanouškům to, co chtějí. Já bych Vémolovi nabídl 10 milionů korun, byl by to největší pay day jeho života. Nemusel by se tam v Oktagonu flákat s nějakýma švestkama za 500 tisíc. Já bych O2 arenu pronajal sám a jenom bychom udělali promo,“ vyzval ve videu Jon Mariánek sebevědomě na zápas Terminátora Karlose Vémolu.

Slavný zápasník MMA se ale mladíkově nabídce vysmál. „Je to blázinec, vůbec nevím, kdo ten frajer je a co by se mnou měl dělat v ringu nebo v kleci. Zápasit neumí, ani kdyby si měl zachránit život. Prachy taky nemá, to má jenom jeho páníček (Jake Paul), kterýmu on dělá poskoka,“ dal Vémola jasně najevo, co si o Mariánkovi myslí.

Drsné odmítnutí ale youtuber přehlíží a na svůj Instagram napsal, že u nás chystá revoluci v zápasech v kleci.

Jon Mariánek vzkázal Vémolovi: „Buď porazíš Marpa, nebo miliony neuvidíš!“

„Děti, jen chci, abyste věděly, že zápas s Vémolou bude, vyprodaná O2 arena bude a revoluce v zápasech v Česku taky bude. Nakonec mi ještě poděkujete, jak fanoušci, tak fighteři, kteří už si nebudou muset dávat do držky za almužnu. PS: Vémolo, ty máš prej zápas s Marpem, kterej měl problém porazit to sádlo Rytmuse? Jestli to prohraješ, tak si k těm mým milionům nepřičichneš, tak se snaž,“ pokusil se Mariánek rozvířit další reakce.

Jelikož ale youtuber za poslední týden vydává jedno video za druhým, lidé už jeho výkřikům do tmy pomalu přestávají věnovat pozornost.

Necháme se tedy překvapit, zda nakonec samozvaný spasitel bojových sportů svá slova dotáhne do konce, nebo celá kauza skončí jako mediální fraška v útrobách dějin.