Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Johnny Depp žije dvojí život: Koná dobré skutky, které byste do něj neřekli

Johnny Depp
Johnny Depp
Zdroj: profimedia
Johnny Depp

Johnny Depp je bezpochyby geniální herec. Svůj talent už v minulosti dokázal několikrát. Zapamatovatelný pro veřejnost je takřka v každém svém filmu, a to proto, že ho promění ve skvost. Řeč je o Střihorukém Edwardovi nebo třeba o Pirátech z Karibiku. Přinášíme vám 6 faktů, které jste o něm možná nevěděli.  

Jeho dcera byla jednu dobu těžce nemocná. Vyléčili ji v nemocnici v Green Ormond Street. Depp se v nemocnici stavil v kostýmu Jacka Sparrowa a dlouhé hodiny dětem četl z knížek. Později nemocnici věnoval milion liber.

V dětství rozhodně nebyl žádný svatoušek. Už od dvanácti kouřil cigarety a zkušenosti měl i s marihuanou. Kdyby jeho děti chtěly trávu, řekl, že by se o to raději sám postaral.

Ke známému kmeni amerických indiánů patří politička La Donna Harris. Ta se Deppa rozhodla přijmout do kmene poté, co si zahrál ve filmu Osamělý jezdec. Jeho postava je indián Tonto a náleží právě k tomuto kmeni.

Johnny Depp byl za život dokonce třikrát zasnoubený, a to s Jennifer Grey, Sherylin Fenn a Winonou Rider. Děti měl ale až s Vanessou Paradis, se kterou žil třináct let. Posléze si vzal Amber Heard, která ho po následném rozvodu obvinila z domácího násilí.

Jako mladý utekl ze střední školy, aby se mohl stát rockovou hvězdou. Rodiče ho ale donutili, aby se vrátil zpět. Tehdejší ředitel školy ho ale podpořil v dalším útěku. Řekl mu, ať si jde za svými sny, a tak Johnny šel do L.A.

Po dotočení snímku Imaginárium doktora Parnasse přesvědčil Juda Lawa a Colina Farrella, aby se společně s ním vzdali všech vydělaných peněz a založili účet dceři zesnulého Heatha Ledgera. Chtěl mít jistotu, že nikdy nebude strádat. Informace přinesl web Social.diply.com. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky