Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Johnny Depp prožívá těžké období:Rozvod i nezřízený život se mu vepsaly do tváře

Johnny Depp
Johnny Depp
Zdroj: archiv
Johnny Depp

Johnny Depp patří jednoznačně mezi několik málo největších hereckých hvězd současnosti. Ještě donedávna byl považován také za jednoho z nejpřitažlivějších mužů Hollywoodu. To už ale neplatí...

Johnny Depp je jedním z největších hollywoodských krasavců všech dob, disponuje ovšem i talentem, který dokáže jeho dobrý vzhled podpořit. Od role podivínského Stříhorukého Edwarda až po svérázného kapitána Jacka Sparrowa v sérii Piráti z Karibiku Depp vždy dokazoval, proč se stal jedním z nejdůležitějších herců své generace.

Od jeho manželství s modelkou a příležitostnou herečkou Amber Heard se ale nemluví jen o Deppově kariéře, na přetřes stále častěji přichází jeho soukromí, které až příliš často provází problémy a kontroverze... Exmanželka ho nařkla z násilí a alkoholismu, což je sice jen tvrzení, které ale občas až děsivě podporuje hercův vzhled.

Tytam jsou doby, kdy byl Johny Depp oslnivým mladíčkem, z hezouna je dnes už spíš jen stín krasavce z minulosti. Drogy, alkohol a osobní problémy se mu vepsaly do tváře.

V galerii naleznete pár fotografií, které Johnny rozhodně nechce, abyste viděli…


 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky