Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Depp prosil asistenta o veselé pilulky, pak měl napadnout Amber, zaznělo u soudu

Amber Heard Johnny Depp
Amber Heard Johnny Depp
Zdroj: koláž šíp
Amber Heard Johnny Depp

Pro Johnnyho Deppa to opět nevypadá dobře. Kauza, ve které ho bývalá manželka Amber Heard obviňuje z domácího násilí, se táhne už roky. Chvíli to vypadalo, že psychopatem ve vztahu je Amber. Ta na něj ale nyní práskla, že často a rád holdoval drogám.

Skončí to už někdy? Johnny Depp a Amber Heard se museli dostavit asi k stému soudnímu stání, kde jeden druhého obviňuje, že ho napadl. Kde je pravda nikdo doopravdy neví. Hollywoodská herečka nyní přišla s tím, že Depp rád holdoval drogám a proto byl agresivní.

U soudu tvrdila, že bral MDMA a pilulky následně zapíjel vínem. Hvězda Pirátů z Karibiku vysloveně popírá, že by se nějaké drogy kdy dotkla.

Amber Heard má fotky jako důkazy

„Asi rok od začátku našeho vztahu jsem si uvědomila, že John je závislý na alkoholu a drogách. V některých situacích dokonce míchal drogy s prášky na předpis a nejednou jsem mu musela volat lékařskou pomoc," tvrdí pro změnu Amber. Zvláštní je, že si tím byla jistá už před svatbou a přesto si Deppa vzala. Jiná žena by jistě vycouvala.

„Depp měl dokonce prosit svého asistenta o veselé pilulky a bílý prášek jen pár dní před tím, než zaútočil na svoji manželku,“ zaznělo u soudu dle deníku The Sun. Další důkazy hovoří o tom, že při návštěvě Austrálie pil Depp Jacka Danielse z lahve a o MDMA nebyla nouze. Stalo se tak v březnu 2015.

Obvinění z domácího násilí

7. července je další soudní stání, kde se bude opět řešit, zda je Depp násilník závislý na drogách. U soudu budou přítomní i svědci. Mezi ně patří i bývalé přítelkyně Vanessa Paradis a Winona Ryder. Depp musí litovat, že opustil Vanessu, se kterou byl 14 let a má s ní dvě děti.

„Nebylo to snadné ani pro ni, ani pro mě. Posledních pár let bylo trochu hrbolatých,“ přiznal Depp pro časopis Rolling Stone. „Konec vztahu je o to horší, když jsou do vašeho vztahu zapojeny i děti,“ tvrdí herec, kterému do karet hrají nahrávky, jenž zveřejnil Daily Mail.

„Já jsem tě neudeřila, vrazila jsem do tebe. Je mi to líto, že jsem to udělala. Ale prostě jsem tě ku*va nesundala, já do tebe vrazila, dop*ele. Už nevím, co přesně jsem udělala rukou, ale ty jsi v pohodě, nezranila jsem tě,“ křičí na nahrávce Amber Heard. Veřejnost poprvé začíná uvažovat o tom, že bláznem je možná Amber.

„Nemůžu slíbit, že to zase bude perfektní. Nemůžu slíbit, že zase nevyjedu a něco ti udělám. Ku*va, někdy jsem prostě tak šílená, že se neudržím,“ pokračuje Amber.

Zničená kariéra?

„Tak to světu řekni, Johnny, jen jim to řekni: Já, chlapák Johnny Depp, jsem obětí domácího násilí. Uvidíme, kolik lidí ti bude věřit. Jsi větší a silnější. Vždyť kolik jsem tehdy měla kilo. Přijdeš k tomu stupínku, Johnny, a řekneš: Ona to začala... Vážně? Je tam porota a soudce a ti uvidí, že je mezi námi velký rozdíl,“ smála se mu do obličeje Amber.

„Ty mě zabíjíš! Tvoji lidé se mě snaží zabít. Udělala jsi ze mě... Můj syn jde do školy a ostatní děti mu říkají, že jeho zku*vený táta bije manželku!“ říká Depp směrem k Amber. Ten kvůli celé kauze málem přišel o roli Jacka Sparrowa. Bouře negativních reakcí od fanoušků ho ale vrátila zpět do filmu.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky