Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Fanoušci mohou jásat! Johnny Depp se údajně vrátí do dalších Pirátů z Karibiku

Johnny Depp
Johnny Depp
Zdroj: profimedia.cz
Johnny Depp

Fanoušci série Piráti z Karibiku smutnili, když se dozvěděli, že studio Disney odmítlo jakoukoliv další spolupráci s Johnnym Deppem, a tudíž jej měl v šestém díle ságy nahradit jiný herec. To se ale nyní mění. Podle nejnovějších informací totiž studio Disney Deppa znovu najalo…

Hollywoodský herec Johnny Depp za sebou rozhodně nemá dobrý rok. Kvůli stále trvajícím neshodám s bývalou manželkou Amber Heard a obvinění z domácího násilí, které proti němu Amber vznesla, se od spolupráce s Deppem distancovala velká filmová studia. Herec tak například přišel o roli ve třetím pokračování filmu Fantastická zvířata, kde ho nahradil Mad Mikkelsen.

S připravovaným, v pořadí již šestým pokračováním oblíbené série Piráti z Karibiku se tak nabízela otázka, zda nebude herec nahrazen i ve své roli kapitána Jacka Sparrowa. A to se později potvrdilo. Zprávy však okamžitě vzbudily pozdvižení u diváků, kteří si osudy Pirátů z Karibiku neumějí bez Deppa v hlavní roli představit. Studio Disney si však stálo tvrdě za svým. Teď ale podle webu Devdiscourse svůj názor přehodnotilo. 

Johnny Depp by si měl roli Jacka Sparrowa zopakovat

Těžko se stoprocentní přesností říct, co názor studia Disney změnilo. V první řadě je nutné zmínit, že Johnny Depp byl hlavní hvězdou všech předešlých dílů ságy Piráti z Karibiku a diváci jej v roli milovali. Vyřazení Deppa z projektu by se tak mohlo velmi silně odrazit na ziscích filmu. Fanoušci dokonce na internetu vytvořili petici za návrat kapitána Jacka Sparrowa, kterou podepsalo již více než 400 000 uživatelů.

Zástupci Disneyho také bránili Deppa u soudu, čímž prokázali, že věří v jeho nevinu. Znovunavázání spolupráce by tak mohlo být demonstrací podobného myšlení. Současné zprávy ovšem sice hovoří o návratu Deppa v roli Jacka Sparrowa, není však zcela jasné, jak velký prostor jeho postava ve filmu dostane. 

Kvůli problémům s bývalou manželkou přišel o spoustu rolí

V současné době probíhají práce dokonce na dvou připravovaných filmech ze světa Pirátů z Karibiku. Jedním z nich je přímé pokračování ságy, zatímco druhým snímkem je takzvaný spin-off. Ten bude vycházet z příběhů původních Pirátů, soustředit se však bude na osudy zcela jiných postav.

V hlavní roli spin-offu by se měla objevit populární herečka Margot Robbiey, známá například z filmu Sebevražedný oddíl či Vlk z Wall Street. Datum premiéry prozatím není stanoveno ani u jednoho z projektů…

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky