Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Johnny Depp míří do Karlových Varů: Přiletí s ním jeho sexy dcera Lily-Rose?

Johnny Depp
Johnny Depp
Zdroj: Profimedia
Johnny Depp

Fanoušci Johnnyho Deppa se už nemůžou dočkat, až jejich idol dorazí do Karlových Varů na filmový festival. Jelikož je herec aktuálně bez partnerky, všichni s napětím očekávají, kdo mu bude dělat doprovod. Ve hře je krásná dcera Deppa, Lily-Rose!  

Filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu a největší hvězdou celé akce je americký herec Johnny Depp.

Fanynky už se slavného piráta z Karibiku nemohou dočkat a doufají, že se jim podaří Deppa zahlédnout alespoň při příchodu na červený koberec.

Velikým tématem je ale doprovod hollywoodské hvězdy. Jelikož je herec po bouřlivém rozvodu s Amber Heard sám, spekuluje se, zda náhodou nedorazí se svou dcerou Lily-Rose.

Lily-Rose jde ve stopách slavných rodičů, ve dvanácti poprvé kouřila trávu

Lily-Rose je nejstarší dcera Johnnyho Deppa. Herec ji zplodil se svou bývalou manželkou, francouzskou zpěvačkou Vanessou Paradis.

Dvaadvacetiletá Lily-Rose se od nízkého věku věnuje modelingu a fotí pro světoznámé značky. Mimo jiné se také objevila v několika filmech a je jasné, že talent zdědila po slavných rodičích.

Dcera Deppa se do médií dostala už jako malé dítě, v pouhých dvanácti letech kouřila se svým otcem na mejdanu marihuanu, což vzbudilo všeobecné pohoršení nad nestandardní výchovou herce. Johnny se tehdy hájil tím, že je lepší, aby jeho děti vyzkoušeli drogy pod jeho dozorem. Provokovat ale Lily nepřestala ani v pozdějším věku.

Dceru Deppa sleduje na Instagramu téměř pět milionů lidí

Prvorozená dcera Johnnyho Deppa, Lily-Rose, má na Instagramu téměř pět milionů sledujících a fanoušci se rozhodně mají čím kochat. Provokatérka Lily totiž téměř nikdy nenosí podprsenku a při pohledu na její sexy fotografie se pánům jistě zatajuje dech.

Zda ovšem Depp vezme svou nejstarší dceru do Karlových Varů, to bude pro návštěvníky festivalu překvapením.

Herec zatím neohlásil, zda dorazí sám, nebo bude mít žhavý doprovod v podobě Lily-Rose.

Dvaadvacetiletá Lily-Rose Depp je pořádný kus.

Zdroj: The Sun

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU