Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Bývalý zaměstnanec Deppa a Heard vyzradil, co viděl na vlastní oči

Johnny Depp na Amber Heard pořádně žárlí.
Johnny Depp na Amber Heard pořádně žárlí.
Zdroj: Profimedia.cz
Johnny Depp na Amber Heard pořádně žárlí.

Roky se táhne spor Johnnyho Deppa a jeho exmanželky Amber Heard, která ho obvinila z dlouhodobě trvajícího domácího násilí. Nyní se do celého příběhu vmísil bývalý zaměstnanec Deppa, Ben King, který tvrdí, že se oba chovali jako malé děti. Zároveň vylučuje, že by herec byl alkoholik a násilník. Špatné světlo to už po několikáté vrhá na Amber.

Johnny Depp musí být jistě nešťastný, že opustil Vanessu Paradis, se kterou má dvě děti, a vrhl se do náruče mladší Amber Heard. Ta mu totiž ze života udělala peklo. Nejprve předstírala nehynoucí lásku, ale posléze už začala být sama sebou.

Alespoň tak to vypadá podle výpovědí lidí, kteří se v blízkosti páru pohybovali. Amber zničila Deppovi 14 obviněními kariéru a soudní spor ne a ne skončit. Nikde není potvrzeno, že si vše vymyslela, ale většina svědků hovoří proti ní.

Amber Heard trvá na tom, že ji měl Depp mlátit

Jeden z nich je i Deppův bývalý zaměstnanec Ben King. King pro něj pracoval od roku 2014 do roku 2016 v Austrálii, Londýně a ve Vancouveru v Kanadě. Vypověděl, že Depp byl častou obětí Amber, která se ho snažila vyprovokovat. Nikdy ale neviděl, že by byl herec násilný k ní nebo ke komukoli jinému.

Potvrdil, že slyšel jejich hádky, ale vznikaly často z velmi banálních důvodů. „Jednou v Londýně jsem slyšel, jak si Amber stěžuje, že Depp dal pryč jeho ruku z té její. Obvinila ho z toho, že ji možná nemiluje. Myslela to vážně. Pokračovalo to ještě velmi dlouho. Chovali se jako děti,“ uvedl podle britského webu mirror.co.uk.

Znovu zdůraznil, že Deppa nikdy neviděl nikoho napadnout. „Tím z ničeho Amber neobviňuji, ale vím, jak ty hádky vypadaly,“ řekl a dal tak jasně najevo, kdo je vyvolával. Depp byl podle něho naopak velmi milý.

Nechával Amber na lístečkách pod schody vzkazy. Bylo na nich třeba „Nechovejme se tak už nikdy víc“ nebo „miluji tě.“ King vyprávěl také o výletě do Austrálie v březnu 2015. Tak mělo dojít k brutální hádce. Amber Heard tvrdí, že Depp ji napadl a v alkoholovém opojení zdevastoval dům.

Ne všechno musí být tak, jak se zdá

To se podle herce nikdy nestalo. Říká, že Amber po něm měla hodit lahev s vodkou a urazit mu tím kousek prstu. King potvrdil, že kus jeho prstu skutečně našel na podlaze pronajatého domu. „Cestou v letadle do Los Angeles se mě zeptala, zda jsem byl někdy naštvaný na někoho, koho jsem právě ztratil. Odpověděl jsem, že se mi to nikdy nestalo. Zeptala se ještě jednou a následně už nepokračovala,“ popsal konverzaci s Amber v letadle King.

King také podotknul, že když pro Deppa pracoval v Londýně, byl překvapen tamní zásobou vín. Deppa nikdy neviděl pít, ale věří, že Amber vypila tak jednu až dvě lahve za noc. Mezi druhou až čtvrtou hodinou ranní měla posílat opilecké smsky své asistentce Kate James.

Ta v životě zažila opravdu ošklivé znásilnění. To měla následně vydávat Amber jako svůj dávný příběh z minulosti, aby byla zkrátka ještě slavnější. Pohár trpělivosti Kate však přetekl a dala výpověď. Proti Amber zkrátka svědčí čím dál víc lidí, ale ona si stojí za svým. Informace přinesl portál BBC.

Podle posledních informací je soudní spor zatím u konce, jak dopadl, se veřejnost jistě dozví. 

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky