Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tyranka Amber Heard? Nadávala rodině a Deppovi kálela do postele, tvrdí svědci

Johnny Depp a Amber Heard
Johnny Depp a Amber Heard
Zdroj: Profimedia
Johnny Depp a Amber Heard

Zatímco herečka Amber Heard si stále stojí za svým a zarytě tvrdí, že ji její bývalý manžel Johnny Depp psychicky i fyzicky ubližoval, představitel kapitána Jacka Sparrowa se porotu i širokou veřejnost snaží přesvědčit o opaku. A to se mu dle všeho velmi daří. Na své straně má miliony fanoušků a během soudního procesu se mu podařilo získat i další. A to hlavně kvůli tomu, že u soudu zazněla celá řada skutečností, které ne tak docela hrály ve prospěch Amber. 

Když se Johnny Depp a Amber Heard v roce 2015 vzali, nikoho by ani v nejmenším nenapadlo, jakou dohru jejich manželství nakonec bude mít. Sňatek vydržel pouhé dva roky a Amber manžela obvinila z domácího násilí. Trestní oznámení na manžela ale nepodala, a tak případ nebyl vyšetřován. Nikdy se tedy neprokázalo, že by se herec skutečně domácího násilí na své manželce dopouštěl. 

I přesto Amber v roce 2018 prostřednictvím magazínu The Washington Post vydala článek, ve kterém hovořila o tom, že se stala obětí domácího násilí. Navzdory tomu, že v článku nepadla jediná zmínka o Johnnym Deppovi, všem bylo jasné, o kom Amber hovořila. Právě proti zmíněnému článku se nyní Johnny Depp brání a hnal svou exmanželku k soudu. Kvůli poškození pověsti a také zničení kariéry po ní požaduje částku ve výši 50 milionů dolarů. Amber si ale nadále stojí za svým a v případě, kdy dá porota jí za pravdu, chce od svého bývalého manžela vyplatit 100 milionů dolarů. Jenže podle mnohých Amber moc velké šance na úspěch nemá. Během soudu totiž zazněla celá řada věcí, které rozhodně nehrají v její prospěch. 

Bývalá asistentka z ní měla hrůzu

Během soudu Johnnyho a Amber vypovídala i někdejší asistentka herečky Kate James, která podle webu NY Post popsala, nakolik šíleně se k ní Amber chovala. O své zaměstnavatelce řekla, že s ní zacházela otřesně. Kate James například tvrdila, že jí Amber v brzkých ranních hodinách obtěžovala vulgárními zprávami a chovala se k ní zcela neprofesionálně i během osobních setkání. Zároveň prohlásila, že se Amber Heard chovala zcela otřesně i ke své vlastní rodině. Nakonec dodala, že si nikdy nevšimla toho, že by byla Amber jakkoliv zraněná nebo měla v důsledku údajného domácího násilí na obličeji modřiny či podlitiny. 

Výkal v posteli

Jednou z největších bizarností celého případu je pokálená postel. Herec tvrdí, že se jednoho dne ráno vrátil domů a v jeho a Amber společné posteli našel lidské výkaly, které v ní musela zanechat právě Amber. Ta se snažila vinu svalit na jejich dva jorkšírské teriéry, herec ale podle webu Insider u soudu tvrdil, že velikost výkalu rozhodně neodpovídala tomu, že by pocházel od tak malého psa, jakým jorkšírský teriér je. Dokonce i tehdejší bodyguard manželů řekl, že „dáreček” Johnnymu v posteli zanechala sama Amber a nakonec svůj čin označila za nepovedený vtip. 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky