Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Tajemství Johnny Deppa: Herec promluvil, proč s drogami začal ve 12 letech

Johnny Depp
Johnny Depp
Zdroj: profimedia

Herec Johnny Depp otevřeně promluvil o svém boji s alkoholem a drogami.

Herec Johnny Depp už nějakou dobru prochází drsným soudním sporem se svou bývalou manželkou Amber Heardovou, zájem o něj zdánlivě upadá a podle všeho už pomalu ale jistě ztrácí i podporu veřejnosti, které se mohl těšit po celou dobu své kariéry.

Snad i kvůli tomu se herec rozhodl promluvit o svých démonech. A jde nejspíš o jednu z nejupřímnějších Deppových zpovědí, neváhal totiž promluvit o svém boji s alkoholem a drogami v průběhu let.

Temné období

Johnny Depp Johnny Depp Zdroj: Instagram

Depp uvedl v rozhovoru pro časopis People, že začal kouřit ve věku 12 let a zhruba ve stejně době začal pít a užívat drogy.

V roce 1997 řekl: „Ach, chlape, jo, je to tak. Johnny byl tehdy nešťastný ... Byl to pro mě docela temný čas. Nevím, co se mnou tehdy bylo. Byl jsem neustále otrávený a v nic jsem nevěřil. Klidně jsem na posezení vypil celou láhev likéru. Bylo to hodně likéru. Vedl jsem fakt nezdravý život."

K alkoholu se upínal, aby unikl realitě. "Nikdy jsem nechtěl být tím chlapem, na kterého se lidé dívali,“ přiznal Depp pro deník Boston Globe.

Pro zábavu nikdy nepil

Pro Johnnyho Deppa byla Noční můra v roce 1984 úplně první zkušenost před kamerou. Nikdo tehdy nemohl tušit, že ze sladkého chlapce se vyklube jeden z nejlepších herců na světě. Je k Johnnymu potřeba ještě něco říkat? Pro Johnnyho Deppa byla Noční můra v roce 1984 úplně první zkušenost před kamerou. Nikdo tehdy nemohl tušit, že ze sladkého chlapce se vyklube jeden z nejlepších herců na světě. Je k Johnnymu potřeba ještě něco říkat? Zdroj: Youtube

„ Cítil jsem se sám, i když jsem byl mezi lidmi. A jediným způsobem, jak jsem se v té době z toho pocitu dokázal dostat, bylo se opít," uvedl Depp.

Přiznal však, že pro zábavu nikdy nepil. "Tak jsem nikdy neměl. Nikdy to nebylo o rekreaci. Ne. Vůbec. To nikdy nebyla moje motivace, “řekl v roce 2004 Depp v rozhovoru pro Playboy, kde také tvrdil, že krom alkoholu a cigaret žádným drogám nepropadl. "Nikdy jsem nebyl na koks nebo něco podobného.​“

Velká ztráta času

Johnny Depp Johnny Depp Zdroj: winto

Kokain mu přišel nezábavný. "Přišlo mi to jako ztráta času, zbytečnost. Raději jsem se hodně opíjel a sám jsem si chlast dávkoval. Snažil jsem se nic necítit, což se mi dnes zdá směšné," nechal se slyšet představitel Jacka Sparrowa z Pirátů v Karibiku.

Herec na sebe v posledních letech upozorňuje spíše už jen soudními spory, skutečný trhák už nenatočil několik let, což vede mnoho lidí k přesvědčení, že dříve nejlépe placený herec Hollywoodu ztrácí na popularitě.

Sám Depp připouští, že byl „přeplácen“ při svém angažmý v Pirátech z Karibiku, za které údajně dostal více než 300 milionů dolarů.

Johnny má dobrodružnou a bohémskou minulost.

Johnny Depp Johnny Depp Zdroj: Profimedia.cz

Původně se chtěl stát rockovou hvězdou.

Deppa uvrhl do depresí rozvod s Amber Heard. Deppa uvrhl do depresí rozvod s Amber Heard. Zdroj: Profimedia.cz

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky