Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Johnny Depp si ve Fantastických zvířatech už nezahraje kvůli své bývalé ženě

Johnny Depp
Johnny Depp
Zdroj: profimedia

Pokračování ságy Fantastická zvířata se bude muset obejít bez čaroděje Grindelwalda. Jeho představitel, Johnny Depp, byl studiem Warner Bros. z filmu stažen kvůli prohře s britským bulvárem, jenž ho označil za tyrana svojí exmanželky Amber Heard. S prázdnou Depp domů ale rozhodně nejde.

Johnny Depp byl bulvárním deník The Sun v roce 2018 označen jako wife beater, tedy ten, který mlátí svoji manželku. Herec bulvár zažaloval, avšak neúspěšně. Soud prohrál. Studio Warner Bros. s ním na základě toho rozvázalo smlouvu.

Samotný herec o tom informoval na svém Instagramu. „Chci vám dát vědět, že mě studio Warner Bros. požádalo, abych opustil film Fantastická zvířata, což respektuji a žádosti jsem vyhověl,“ napsal na sociální síť Depp. „Mám v úmyslu prokázat, že obvinění proti mně jsou nepravdivá,“ dodal.

Johnny Depp Johnny Depp Zdroj: Profimedia

Ve Fantastických zvířatech si Depp už nezahraje

„Děkujeme Johnnymu za jeho práci na dosavadních filmech,“ uvedl mluvčí Warner Bros. Herci nyní musí zaplatit minimálně 222 700 000 korun, byť stihl natočit jen jednu jedinou scénu. O astronomické částce, která herci poputuje do kapsy, informoval Hollywood Reporter.

Herec měl ve smlouvě podmínku, že ať se stane cokoli, tak zaplaceno dostat musí, a to i v případě, že se natáčení zruší nebo ho z filmu vyškrtnou. Vzhledem k bouřlivému manželství s Amber Heard, ze kterého vzešlo několik obvinění, to byl jistě dobrý tah.

Johnny Depp, Amber Heard Johnny Depp, Amber Heard Zdroj: Profimedia

Amber Heard tvrdí, že ji Depp bil

Herečka Amber Heard tvrdí, že Depp je násilník a agresor. Na jeho straně stojí třeba jeho bývalá přítelkyně Vanessa Paradis nebo osobní asistent Ben King.

„Johnny Depp je citlivý člověk překypující láskou. Jsem zcela přesvědčena o tom, že cílem nepravdivých tvrzení je poškodit jeho jméno. Za celé roky jsem z jeho strany nezažila žádné agresivní chování,“ tvrdí Paradis.

Vanessa Paradis za Deppem stojí

„Jednou v Londýně jsem slyšel, jak si Amber stěžuje, že Depp dal pryč jeho ruku z té její. Obvinila ho z toho, že ji možná nemiluje. Myslela to vážně. Pokračovalo to ještě velmi dlouho. Chovali se jako děti,“ uvedl pro změnu King podle BBC. „Tím z ničeho Amber neobviňuji, ale vím, jak ty hádky vypadaly,“ řekl a naznačil, komu fandí.

Proti Amber hovoří také nahrávky, se kterými přišel Daily Mail. „Nemůžu slíbit, že to zase bude perfektní. Nemůžu slíbit, že zase nevyjedu a něco ti udělám. Ku*va, někdy jsem prostě tak šílená, že se neudržím,“ křičí na nich Amber.

Depp přišel i o roli v Pirátech z Karibiku

„Tak to světu řekni, Johnny, jen jim to řekni: Já, chlapák Johnny Depp, jsem obětí domácího násilí. Uvidíme, kolik lidí ti bude věřit. Jsi větší a silnější. Vždyť kolik jsem tehdy měla kilo. Přijdeš k tomu stupínku, Johnny, a řekneš: Ona to začala... Vážně? Je tam porota a soudce a ti uvidí, že je mezi námi velký rozdíl,“ pokračuje.

Byť proti Amber stojí poměrně hodně lidí, Depp soud stejně prohrál. Jeho kariéra nenávratně spěje ke konci.

Johnny Depp Johnny Depp Zdroj: profimedia

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky