Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Manžel Joe Exotica z Pána tygrů šokuje: Pusťte ho z vězení, nebo zemře!

TIGER KING
TIGER KING
Zdroj: Profimedia
TIGER KING

Pána tygrů vidělo po celém světě miliony lidí a není snad nikdo, v kom by tento bizarní příběh nezanechal smíšené pocity. Třetí manžel hlavního hrdiny Joa Exotica se ozval fanouškům a tvrdí, že bývalý Pán tygrů za mřížemi pomalu umírá!

Kontroverzní příběh o chovatelích tygrů v USA v čele s Joem Exoticem i po měsících od uvedení premiéry řeší celý svět. Za plánovanou vraždu konkurentky a ochránkyně tygrů a jiných šelem Carole Baskin dostal Joe 22 let!

Za mřížemi to ale hvězda reality show nemá jednoduché, tým právníků stále pracuje na jeho očištění, veřejnost mu ale moc šancí nedává.

Po delší době se ozval fanouškům třetí manžel Joa, který reagoval na vzkazy, že je Joe ve vězení opuštěný. Dillon Passage tvrdí, že svou lásku neopustil, je s ním v kontaktu, má ale vážné obavy o jeho fyzické i duševní zdraví.

Joe Exotic prý ve vězení pomalu umírá!

Lidé se poslední dobou často tázali, jak to je mezi Joem Exoticem a jeho posledním manželem Dillonem Passage. Ten byl totiž v poslední době spatřen hned na několika párty a společnost mu dělali lidé z reality show Too hot to handle!

Fanoušci zatčeného chovatele se ihned začali zajímat, zda vůbec ještě Dillon stojí po boku své lásky. A světe div se, Passage se konečně ozval a přinesl šokující informace z vězení!

"Chovají se tam k němu nelidsky. Právě teď žije v pekle a neumím si představit, co to dělá s jeho duší. Jsem tady ale pro něj a budu za něj dál bojovat," tvrdí Dillon, který Joeovi pravidelně posílá dopisy, údajně ale bachaři korespondenci nedoručují, což má na psychiku vězněného pána tygrů silný dopad. Samotný Joe dokonce tvrdí, že pokud se nedostane na svobodu, brzy zemře!

Dillon Passage za svým mužem bude stát dál

Před nedávnem se podařilo webu TMZ získat exkluzivní ručně psaný dopis od Joa Exotica, ve kterém předpovídá, že ve vězení brzy zemře! "Moje duše je mrtvá, nepřežiji tady déle, než pár měsíců," napsal v srdcervoucím listu. Také se zmínil, že nedostává žádné zprávy od svého muže, ten ale, jak jsme již uvedli, tvrdí, že jeho dopisy zadržují ve vězení.

"Joe, doufám, že moje dopisy dostaneš, miluji tě a bojuji za tebe každý den," napsal Passage na svůj Instagram. Třetí manžel je prý ve styku s právním týmem Joa a chystají různé kroky, aby se jim podařilo pro něj dostat milost od Donalda Trumpa!

Excentrický chovatel také ve svém psaní požádal o milost celebrity jako Kim Kardashian, či Cardi B! Jak se tento šílený a zapeklitý případ bude vyvíjet, zatím nikdo netuší. Příběh ale rozdělil fanoušky dokumentu na dvě skupiny, jedni chovateli drží palce a druzí by ho rádi viděli zemřít ve vězení.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky