Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jitka Válková nazpívala s Josefem Vágnerem filmový hit

Jak se stát populární zpěvačkou?
Jak se stát populární zpěvačkou?
Zdroj: Jarda Tatek a Profimedia.cz
Prohlédněte si všechny fotografie (5)

Ústřední píseň z romantické filmové komedie Hudbu složil, slova napsal nazpívali v české verzi Josef Vágner a Česká Miss 2010 Jitka Válková.

Hudbu složil, slova napsal

Chytlavý hit se v originálu jmenuje Way Back into Love, tedy Cesta zpátky k lásce, a pochází z výborné komedie Hudbu složil, slova napsal (Music and Lyrics), kde si zahráli Hugh Grant (Láska nebeská, Deník Bridget Jonesové, Notting Hill) a Drew Barrymore (50 x a stále poprvé, Charlieho andílci a E.T. - Mimozemšťan).

Hugh Grant

Hugh Grant s Drew Barrymore a jejich Music and Lyrics

Český text písně pochází z dílny Pavla Vrby a název ještě není podle tvůrců definitivní. V těchto dnech fotí Jitku s Josefem na obal tohoto nového singlu výborný fotograf Jakub Ludvík. CD vyjde během června.

Jak se stát populární zpěvačkou?

„Všiml jsem si v tisku, že Jitka Válková byla na hodině u profesora Eduarda Klezly. Zavolal jsem mu a zeptal se ho, zda na to má. A on mi odpověděl - má a velmi,“ říká o navázaní spolupráce Karel Vágner. A pokračuje: „Jitka má velice nadaný, zdravý hlas, příjemně mě překvapila. Dává do zpěvu svoji píli a také cit i srdíčko. Ve studiu byla velice jistá, takřka nic neopakovala. Byla perfektně připravena.“  Vágner chce s Jitkou Válkovou dál spolupracovat a připravuje projekt jejího alba. 

Odborníci se shodují na tom, že Jitka s Josefem se k sobě hodí jak hlasově, tak i vizáží. A spolupráci ve studiu si pochvaluje také Česká Miss: „Musím říci, že jsem z nahrávání nadšena. Pana Vágnera si nesmírně vážím a děkuji mu za tuto šanci. Při nahrávání byla super nálada.  A Pepa Vágner je talentovaný, chytrý a velice skromný.  Moc hezky se mi s ním i s ostatními spolupracuje. Myslím, že song bude mít u lidí úspěch.“ 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky