Láska Švehlíka a Schneiderové vypadala přitom slibně. Herec kvůli svému vzplanutí k půvabné zrzce přehodnotil svou touhu stát se knězem. Zamiloval se do Jitky a vrhl se na hereckou kariéru. Po rozpadu vztahu se Schneiderovou našel Švehlík lásku u učitelky základní školy Venduly.

Milenec a kolega

Jitka se po provalení nevěry z veřejného života nestáhla, naopak. S Davidem Císařem začala chodit na veřejnost. Vždy, když se někde společně objevili, nehnuli se od sebe. Dokázali se celý večer prolíbat ve vzájemném objetí. Populární herečka si byla vždy velmi dobře vědoma své krásy a tak si ráda sem tam zaflirtovala na veřejnosti i s nějakým kolegou. Například v roce 2014 ji přistihli v podnapilém stavu fotografové, jak se líbá s hereckým kolegou Jakubem Kohákem. V té době měla Jitka po rozchodu s Davidem Císařem, Kohák byl ovšem zadaný. Tento opilecký exces ovšem jeho vztahem neotřásl. Partnerku Barboru, se kterou má dvě děti, požádal dokonce i o ruku.

Štěstí po boku mladšího muže

Nyní žije hvězda seriálu Pojišťovna štěstí a Anatomie života s mladším partnerem milionářem Lukášem Pittnerem. Na Instagramu půvabné zrzky se často objevují příspěvky z jejich společných dovolených i oslav. Nedávno si například užili osmileté výročí. I když se Jitka udržuje v perfektní kondici a vypadá fantasticky, čas je neúprosný i pro ni. Zanedlouho jí bude padesát let. Zda jim vztah s mladším partnerem vydrží, je otázkou. Pittner je bezdětný a mohl by tak začít toužit po svém vlastním potomkovi.

Zdroje: FDB, Blesk

Související články