Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

David Švehlík kvůli Schneiderové opustil dráhu kněze. Vztah s ní ukončila nevěra

Jitka Schneiderová a David Švehlík
Jitka Schneiderová a David Švehlík
Zdroj: Profimedia
Jitka Schneiderová a David Švehlík

Historie vztahu herce Davida Švehlíka a herečky Jitky Schneiderové je jako z romantického filmu. Syn filmového velikána Aloise Švehlíka se chtěl původně věnovat profesi kněze, i přes nevoli rodičů si šel dlouho za svým snem. Život mu změnilo až setkání s Jitkou Schneiderovou. 

Půvabné zrzce se ve vztazích příliš nedařilo. I pro ni tak bylo setkání se Švehlíkem osudové. Úspěšná herečka byla navíc pro pohledného herce nejspíše první ženou. David je silně věřící a předtím, než se začal věnovat hraní, studoval teologii v Římě. V té době dodržoval celibát a přísný denní řád.

Konec velké lásky

Hvězda filmu Samotáři si po svatbě a prvním potomkovi dceři Sofii Anně našla milence. Jitka tak zasadila Švehlíkovi obrovskou ránu. S milencem Davidem Císařem se rozhodně neskrývala. Od provalení jejich románku chodili na jednu společenskou akci za druhou. Soužití úspěšných herců tak skončilo po osmi letech. Schneiderová se směrem k exmanželovi vyjádřila až s velkým odstupem času, a to na svém Instagramu. Ke společné fotografii s dcerou z filmového festivalu ve Zlíně napsala dojemné vyznání. „Porodila jsem si nejbližší parťačku. Díky osude a Davide.“ 

Rozvod milence 

Vlivný podnikatel Císař se do ohnivé zrzky zakoukal až natolik, že kvůli ní opustil ženu a dvě děti. Vztah plný vášně jim stejně nakonec nevyšel. Zamilovaně se bok po boku objevovali ve společnosti pět let. Herečka se snažila své soukromí chránit, dlouho se k dalšímu partnerovi nevyjadřovala. Sem tam se jí ovšem poštěstil nějaký ten úlet. Mezi ty nejvíce propírané patřil bez debat ten, kdy se líbala na veřejnosti se zadaným hercem Jakubem Kohákem. Zlom nastal až v době, kdy soutěžila ve StarDance. Na finálové večery jí chodil fandit urostlý holohlavý muž Lukáš. Později se ukázalo, že s movitým designerem tvoří pár. S Lukášem Jitka nedávno oslavila osmileté výročí.

I Švehlík se z rozpadu prvního manželství brzy vzpamatoval. Opravdové štěstí našel hned na další pokus. Populární herec se zamiloval do učitelky Venduly, tu si později i vzal. Společně vychovávají dva syny.

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky