Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Hrají to? Jitka se v MasterChefovi naváží do Paola, mimo kamery spolu tráví čas

Paolo v MasterChefovi
Paolo v MasterChefovi
Zdroj: TV Nova
Paolo v MasterChefovi

Vztah mezi bývalou tenistkou Jitkou a manažerem Paolem v letošním ročníku kulinářské show zůstává tak trochu záhadou. Zatímco před kamerami se Jitka do polovičního Itala jízlivě navážela, ve volném čase se kolegové navštěvují a vaří spolu.

Soutěž MasterChef se teprve rozjíždí a mezi soutěžícími se už objevil první konflikt. Ten vyvolala bývalá tenisová hvězda Jitka, která má zřejmě díky sportovní kariéře pořád ostré lokty. V první rozřazovací výzvě se začala posmívat Paolovi, že neumí pořádně italsky.

Pokec s Italem Francescem

Do televizního studia totiž dorazil Ital Francesco Gallucci, který už několik let žije v Praze, kde provozuje bistro. V jednu chvíli porota navrhla Paolovi, který má italského otce, aby si s Francescem poklábosil v jeho mateřštině.

Na první otázku marketingový specialista ještě odpověděl, pak už byl ale v koncích. "Obávám se, že mluvím italsky líp než Paolo," přihřála si hned svou polívčičku Jitka. Ta má opravdu k Itálii blízko, protože klientům nabízí zájezdy právě na Apeninský poloostrov.

Že by svým útokem na nebohého Paola ale získala body u fanoušků, to se zrovna říct nedá. Jakmile Jitka zaútočila na svého soupeře, začala být některým divákům hodně nesympatická. A každého asi hned napadlo, kam bude schopná zajít, aby se pokusila letos vyhrát.

Doma spolu vaří těstoviny

Na druhou stranu to ale nemusí znamenat, že by spolu soutěžící kvůli roztržce vůbec nevycházeli. Naopak se pochlubili videem, na kterém spolu vaří těstoviny. Dokonce se jednalo o druh, který Paolo spetl při prvním vyřazovacím úkolu.

Možná, že to od Jitky byla jenom taktika, jak na sebe strhnout pozornost. Uvidíme, jak se vítězka prestižního turnaje Australian Open bude projevovat v dalších dílech.

Paolo v soutěži bojuje jako lev.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU