Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jitka Nováčková porodila: Miminko přišlo na svět nečekaně brzy

Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
Zdroj: Profimedia

Jitka Nováčková porodila v pondělí ráno dceru. Se šťastnou novinkou se pochlubil modelky partner Tim Sparv na svém Instagramu.

Jitka Nováčková a její partner Tim Sparv se stali poprvé rodiči. V pondělí se jim narodila dcera, která přišla na svět o celé tři týdny před termínem. 

Začátek vztahu české modelky a finského fotbalisty nebyl jednoduchý, dva a půl roku šlo o vztah na dálku. "Posledních šest měsíců se nám vůbec nedařilo se vídat, bylo to těžké. Žijeme spolu přes videohovory a přes smsky. Není to úplně ono. Většina nepříjemných situací vzniká právě kvůli vzdálenosti. Člověk musí hodně plánovat a kvůli práci pak plány zároveň často na poslední chvíli měnit," řekla tehdy Nováčková o své lásce.

Před rokem se ale dvojice sestěhovala do Dánska a následně do Řecka a jejich vztah se posunul natolik, že se rozhodli společně založit rodinu.

Jitka Nováčková Jitka Nováčková Zdroj: Profimedia

Těhotenství tajila Jitka Nováčková dlouhých pět měsíců. "Bude to holčička. Bude to naše malá holčička. Teď nevím, jestli tady slzím, nebo je to z toho slunce," pochlubila se pak radostnou novinkou svým fanouškům.

I když měla modelka původně rodit až v únoru, miminko se nakonec dralo na svět o tři dny dřív. "11. 1. 2021 ve 4:45 se naše holčička rozhodla, že začne objevovat tento svět. Tři týdny před termínem," pochlubil se šťastný tatínek Tim Sparv.

Fotbalista prozradil i jméno holčičky a popsal dramatické okamžiky před porodem!

Jitka Nováčková Jitka Nováčková Zdroj: profimedia

"Vracel jsem se uprostřed noci z venkovního zápasu, když Jitka volala: "Myslím, že je čas". "Myslíš?" zeptal jsem se. Po počáteční nejistotě se ukázalo, že je opravdu čas. Volala mi ve dvě v noci, ve tři náš autobus dorazil do Larisy a ve 4:24 byla naše holčička na světě. Neuvěřitelné. Maminka i dítě jsou v pořádku. Otec předstírá, že ví, co dělá," napsal Tim Sparv vtipný popisek k fotografii z porodnice, kde drží jejich holčičku v náruči.

Dceruška Jitky Nováčkové dostala netradiční jméno Leah Elissa a je to krásné zdravé miminko.

Celé rodince gratulujeme a přejeme hlavně hodně zdraví.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU