Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Dojemné video Jitky Nováčkové: Představila světu dceru a ukázala postavu

Jitka Nováčková
Jitka Nováčková
Zdroj: Profimedia.cz
Jitka Nováčková

Není to dlouho, co fanouškům slíbila, že jim vynahradí čas, kdy na sociálních sítích chyběla. Jitka Nováčková svému slibu skutečně dostála a po porodu dcery Leah Elissy zveřejnila dojemné video. Udržet při něm slzy je takřka nemožné.

Jitka Nováčková se po porodu dcery odmlčela. Fanoušci však tajně doufali, že se modelka zase ukáže. Byli zvyklí, že co chvíli přidává video a sdílí s nimi svůj život.

Dalo se předpokládat, že s mateřstvím se všechno změní, ale to by nebyla Jitka. Během těhotenství si totiž chystala video, které nyní zveřejnila.

Ukazuje v něm průběh těhotenství i to, jak se jí po porodu změnila postava. Jde tak příkladem všem maminkám, že se za svoje poporodní bříško nemusí stydět.

Nováčková jde maminkám příkladem

Dceru Leah Elissu má s přítelem Timem Sparvem. „Je to jméno vybrané po Timově babičce,“ vysvětlila Nováčková, po kom dostala dcera zvláštní jméno. Pro oba se jedná o prvního potomka, a tudíž je pro ně všechno nové.

„Musím zaklepat, šestinedělí společně zvládáme dobře, i když ji, asi jako každé miminko, provází malá velká trápení. Já málo spím, ale pak ji uvidím, a spánek jako by ani nebyl třeba,“ svěřila se na Instagramu Nováčková.

„Tim je za posledních sedm dní už čtvrtý den na zápasech, takže teď to zvládáme samy dvě. Když je ale doma, maximálně mi pomáhá. Jsme parťáci. Nevyspalí parťáci. Všichni tři,“ konstatovala.

Pro oba se jedná o prvního potomka

Sama Jitka se na sociálních sítích ozvala až po šestinedělí a má pro to svůj důvod. „Protože bohužel naše šestinedělí není jen o miminku, ale o tom, že se ‚pereme‘ s papíry (rodné listy, apostily, otcovství, příjmení...), zavřenými obchody, situací s covidem, řeckou ‚maňana‘ mentalitou a s tím, že máme rodiny a přátele, kteří by nám mohli pomoci, tak daleko,“ informovala veřejnost.

„Proto v mezičasech řešíme nutnosti a nezbývá energie a čas na to, abych vám mohla všechno konečně povyprávět, i když bych tak ráda. Je toho tolik. Za posledních 15 dní bych napsala knížku nebo natočila celovečerní film,“ radovala se modelka.

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky