Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Jitka Nováčková: Česká Miss 2011

Českou Miss 2011 se stala Jitka Nováčková
Českou Miss 2011 se stala Jitka Nováčková
Zdroj: 3p3 Consulting a www.isifa.com
Prohlédněte si všechny fotografie (6)

Máme za sebou slavnostní finále soutěže krásy Česká Miss 2011. Tou diváci zvolili osmnáctiletou Jitku Nováčkovou z Českých Budějovic.

Českou Miss World 2011 se na základě rozhodnutí poroty stala Denisa Domanská (finalistka číslo 13). Titul Česká Miss Earth 2011 získala Šárka Cojocarová (číslo 4). Jak názvy obou titulů napovídají, jejich držitelky budou Českou republiku reprezentovat na příslušných světových soutěžích krásy, Miss World a Miss Earth.

Po brunetce blondýnka

Po loňské královně krásy, tmavovlasé Jitce Válkové, zvítězila blondýnka. A opět Jitka: dlouhovlasá dívka, která soutěžila s číslem 10. A to i přesto, že internetové ankety (včetně té na KAFE.cz) ani sázkové kurzy jejímu vítězství příliš nenasvědčovaly - v nich se do pozice favoritky dostávala často finalistka číslo 1 Adéla Grabcová. Z dalších dvou nejvýznamnějších titulů se radovaly brunetky.

Zdroj: 3p3 Consulting a www.isifa.com

Nejoblíbenější ze všech Miss

Pozornost vzbudila Anketa o nejoblíbenější Miss v historii soutěží Česká Miss i Miss ČR (vloni se obě sloučily), ve které se utkaly všechny vítězky počínaje Ivanou Christovou, první novodobou Miss Československo, a konče Jitkou Válkovou. Vítězkou ankety se stala Monika Žídková, Miss ČR a Miss Europe 1995. Na druhém místě skončila Taťána Kuchařová, Miss ČR a Miss World 2006.

Zdroj: 3p3 Consulting a www.isifa.com

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Duffy: Hvězda, která málem zhasla

Pár dní před vydáním nové desky Endlessly, jíž se drobná Velšanka vrátila zpátky do hudebního ringu, přinesl server Wales Online nečekaně upřímnou…

Akční letáky